LFF taurės turnyre liko tik A ir I lygų klubai © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybose sužaidus dvejas paskutines IV etapo rungtynes paaiškėjo, kad turnyre liko tik A ir I lygų klubai - paskutiniai iš žemesniųjų lygų pasitraukė Marijampolės "Švyturys", kuris tik po baudinių serijos nusileido "Kauno jėgeriams" ir Vilniaus "Gariūnai", kurie patyrė sutriuškinimą mače prieš aukščiausios lygos Marijampolės "Sūduvą".

Trečios lygos "Švyturys" Marijampolėje priemė "Kauno jėgėrius", ir sugebėjo atsilaikyti netgi dalį antrojo kėlinio bei pratęsima žaisdamas dešimtyje, tačiau 11 metrų baudinius tiksliau smūgiavo kauniečiai, kurie ir pateko į kitą etapą.

Tuo tarpu Vilniaus apskrities taurės laimėtojas "Gariūnai" gavo šansą išbandyti jėgas su Marijampolės "Sūduva". Po pirmojo kėlinio marijampoliečiai pirmavo tik 1-0, tačiau antrajame pelnė dar šešis įvarčius. Du kartus pasižymėjo D.Maciulevičius, tris įvarčius pelnė A.Kėrys, po vieną pridėjo brazilai Maikelis ir Willeris. "Gariūnams" paguodos įvartį pelnė R.Kurecas.

Priminsime, kad į V etapą jau anksčiau pateko I lygos ekipos Kėdainių "Nevėžis" ir Kauno "Rodiklis" bei A lygos klubai "Vilnius", Klaipėdos "Atlantas", "Šiauliai" ir Visagino "Interas".

V etapo burtai bus traukiami rugpjūčio 22 dieną Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione prieš Lietuvos nacionalinės rinktinės rungtynes su Turkmėnija.

Sekmadienio IV etapo rungtynių rezultatai

Marijampolės aikštynas, 200 žiūrovų
Teisėjas- G.Monkus (Vilnius)
Marijampolės "Švyturys" (III lyga) 0 - 0 "Kauno jėgeriai" (I lyga)
(po pratęsimo, 11 metrų baudiniai 3-4)

69' Ž.Buzas ("Švyturys") pašalintas iš aikštės

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - A.Makarevičius (Kaunas)
Vilniaus "Gariūnai" (III) 1 - 7 Marijampolės "Sūduva" (A)
17' [0 - 1] D.Maciulevičius (11m.)
52' [0 - 2] M.Feldman
54' [0 - 3] A.Kėrys
65' [0 - 4] D.Maciulevičius
78' [0 - 5] A.Kėrys
84' [1 - 5] R.Kurec
87' [1 - 6] A.Kėrys
90' [1 - 7] W.Oliveira