LFF tęsia privalomus Sąžiningo žaidimo mokymus futbolininkams © JumpStory nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) iniciatyva, bendradarbiaujant su „Sportradar“ kompanija, buvo parengti ir toliau tęsiami elektroniniai Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymai, skirti Lietuvoje žaidžiantiems futbolininkams.

Primename, kad žaidėjai, nedalyvavę individualiuose  Sąžiningo žaidimo (integrity) elektroniniuose mokymuose ir nepateikę šių mokymų baigimo sertifikato, negalės būti registruojami 2022 m. sezono varžyboms.

Šiais mokymais siekiama paaiškinti, kas yra manipuliavimas rungtynėmis, pristatomos susijusios grėsmės bei patariama, kaip apsisaugoti bei kaip reaguoti susidūrus su manipuliavimu futbolo rungtynėmis. Taip pat mokymai supažindina su LFF taisyklėmis, kurios reglamentuoja atsakomybę už dalyvavimą lažybose iš futbolo ir manipuliavimą futbolo rungtynėmis. Taigi, švietimo pagalba bus siekiama prisidėti prie manipuliavimo rungtynėmis reiškinio užkardymo Lietuvos futbole ir už jo ribų.

Mokymus galima pasirinkti viena iš trijų kalbų: lietuvių, anglų ir rusų. 

Kiekviename skyriuje yra video pamokėlė ir klausimų-atsakymų dalis. Peržiūrėti mokymų programą ir atsakyti į klausimus užtrunka 45-60 min. Mokymus galima peržiūrėti ir atsakyti į klausimus bet kuriuo metu futbolininkui patogioje vietoje.

Mokymų pabaigoje įvertinamas teisingai atsakytų klausimų kiekis ir sugeneruojamas sertifikatas, patvirtinantis, jog futbolininkas išklausė LFF Sąžiningo žaidimo (Integrity) mokymus. Teigiamu rezultatu laikoma, jei teisingai atsakoma į daugiau kaip 50 % klausimų.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos