Lietuvės UEFA atrankos turnyre Kroatijoje užėmė antrą vietą

Lietuvos merginų iki 17 metų rinktinė šiandien stojo į kovą prieš Kroatijos futbolininkes. Savo progų rungtynėse neišnaudojusios lietuvės patyrė pralaimėjimą grupės lyderėms rezultatu 0:2.

Tatjanos Veržbickajos treniruojama rinktinė 2022 m. Europos merginų čempionato atrankos B lygos turnyre iškovojo 4 taškus, sužaidusi lygiosiomis 2:2 su Kazachstanu, 2:1 įveikusi Armėniją bei šiandien pralaimėjusi Kroatijai. Tiek pat taškų iškovojo kazachės, šiandien 2:1 išplėšusios pergalę prieš armėnes.

Kroatijos rinktinė kontroliavo rungtynių eigą prieš lietuves ir 19 minutę įsiveržė į priekį, pasižymėjus Barbarai Živkovič. Patikimas vartininkės Inetos Šukštulytės žaidimas padėjo lietuvėms nepraleisti daugiau įvarčių. Dvi progas pirmajame kėlinyje turėjo Meida Proscevičiūtė, bet jai nepavyko nuginkluoti kroačių vartų sargės Laros Udovič.

Antrajame kėlinyje kroatės surengė dar daugiau atakų bei privertė I. Šukštulytę ir gynėjas kantriai saugoti vartų prieigas. Lietuvės praleido įvartį 50 minutę, kuomet po puikaus B. Živkovič perdavimo pasižymėjo Klara Kovačevič. Lietuvės buvo arti tikslo pelnyti įvartį, tačiau dėkingų progų neišnaudojo M. Proscevičiūtė ir Viltė Švarcaitė.