Lietuviai užsienyje: A.Jokšo įvartis ir M.Stankevičiaus sugrįžimas © Eurofootball.lt
Antrą kartą EuroFootball.lt jums suteikia galimybę sužinoti, kaip sekasi mūsų tautiečiams, gainiojantiems kamuolį užsienio šalyse. Šioje trumpoje apžvalgoje jums pateikiami rezultatai iš visų lygų, kuriose žaidžia lietuviai. Kaip sekėsi lietuviams Rusijos ir Škotijos lygose, mūsų tinklapyje galite rasti atskirose čempionatų apžvalgose.

Lenkijos "Ekstraklasa" lyga

Kielcų "Korona" 3 - 2 Zabžės "Gornik"
Andrius Skerla nugalėtojų gretose žaidė nuo 82 minutės. Vieną iš dviejų savo komandos įvarčių, Zabžės "Gornik" komandos puolėjas Tomašas Zagorskis pelnė apėjęs būtent lietuvį.

Pralaimėjusių gretose Tadas Papečkys žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas. Jo komandos draugas Marius Kižys nežaidė.

Chožuvo "Ruch" 2 - 0 Bytomo "Polonia"
Gražvydas Mikulėnas šeimininkų gretose nežaidė.

Lodzės "Widzew" 1 – 0 "Groclin"
Mindaugas Panka "Widzew" komandoje žaidė nuo 81 minutės.

Lubino "Zaglebie" 2 – 1 Sosnovieco "Zaglebie"
Vidas Alunderis nugalėtojų gretose nepasirodė

Italijos "Serie B" lyga

"Brescia" 4 – 1 "Triestina"
Neseniai po traumos atsigavęs Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes.

"Frosinone" 0 – 0 "Bologna"
Tomas Danilevičius aikštėje pasirodė pačioje rungtynių pabaigoje. Lietuvis žaidė nuo 90 minutės.

Čekijos "Gambrinus" lyga

"Brno" 2 – 1 Česke Budejovicų "Dynamo"
Svečių gretose rungtynes startinėje sudėtyje pradėjo Tomas Radzinevičius, tačiau lietuvis aikštėje išbuvo neilgai, tik iki 24 minutės.

Ukrainos aukščiausioji lyga

Simferopolio "Tavria" 2 – 0 Luhansko "Zoria"

Andrius Jokšas svariai prisidėjo prie "Tavria" klubo pergalės. Visas rungtynes žaidęs lietuvis įmušė vieną iš dviejų savo komandos įvarčių. Jo komandos draugai ir tėvynainiai Nerijus Vasiliauskas, Andrius Veikutis bei Irmantas Zelmikas nežaidė.

Švedijos "Allsvenskan" lyga

"Helsingborg" 9 – 0 "Halmstad"
Triuškinantį pralaimėjimą Švedijos čempionate patyrė Tomo Žvirgždausko "Halmstad". Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visas rungtynes ir 73-ią minutę buvo nubaustas geltona kortele.

Latvijos "Virsliga"

"Ventspils" 1 – 0 Liepojos "Metalurgs"
Benjamino Zelkevičiaus treniruojamas Liepojos " Metalurgs" su dviem lietuviais patyrė pralaimėjimą. Tomas Tamošauskas pradėjo rungtynes startinėje sudėtyje ir 90-ą minutę už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės. Darius Miceika žaidė visas rungtynes ir 76-ą minutę buvo įspėtas.

Rygos "Olimps" 0 – 1 Daugpilio "Daugava"
Svečių gretose visas rungtynes žaidė Aurimas Kučys.

Estijos "Meistriliiga"

Viljandžio "Tulevik" 0 – 6 Talino "Levadia"
Akivaizdų pranašumą prieš savo varžovus įrodė Talino "Levadia", kurios gretose visas rungtynes žaidė Vitoldas Čepauskas. Kitas Estijos sostinės ekipoje žaidžiantis lietuvis Marius Dovydėnas ir šį kartą liko tarp atsarginių.

Talino "TVMK" 1 – 2 Talino "Flora"
Talino miesto ekipų derbyje Talino "Flora" su visas 90 minučių žaidusiu Tomu Sirevičiumi nugalėjo Talino TVMK su Tomu Rimu. T. Rimas žaidė visas rungtynes ir jau per pridėtinį laiką prieš save išvydo geltoną kortelę.

Rumunijos "Liga I"

Galiačio "Otelul" 2 – 1 Kraiovos "Universitatea"
Tadas Labukas nugalėtojų gretose aikštėje pasirodė 69-ą minutę, o 83-ią minutę buvo nubaustas geltona kortele. Paulius Grybauskas nerungtyniavo.

Kipro lyga

Larnakos "AEK" 1 – 3 Paralimnio "Enosis"
Edgaro Jankausko "AEK" nesugebėjo išlaikyti įgytos vieno įvarčio persvaros ir pralaimėjo įtikinamai – 1-3. Lietuvis žaidė nuo 75 minutės.

Danijos I divizionas

"Herfolge" 3 – 1 "Olstykke"
Aurelijaus Skarbaliaus treniruojami šeimininkai pratęsė savo pergalių seriją, nugalėję "Olstykke"
futbolininkus. Rytis Leliūga nugalėtojų gretose žaidė antrąjį kėlinį.

Vokietijos II Bundesliga

Jenos "Carl Zeiss" 1 – 2 "Freiburg"
Valdo Ivanausko auklėtiniai namuose turėjo pripažinti antrą vietą užimančio "Freiburg" pranašumą ir turnyrinėje lentelėje su 6 taškais lieka priešpaskutiniai.

Vokietijos regioninė (III) lyga

Burghauseno "Wacker" 1 – 0 Regensburgo "Jahn"
Mindaugo Palionio komanda šventė pergalę. Jaunasis gynėjas iš Lietuvos žaidė visas 90 minučių.

Azerbaidžano AFFA lyga

"Karabakh" 0 – 1 Baku "Inter"
Du lietuvius savo gretose turintis Baku "Inter" iškovojo pergalę Azerbaidžano čempionate. Tomas Ražanauskas žaidė iki 62 minutės. Andrius Gedgaudas rungtynėms registruotas nebuvo.

"Khazar-Lankaran" 2 – 2 Baku "Standard"
Šeimininkų ekipoje gynėjas Darius Žutautas rungtynėms registruotas nebuvo.