Lietuvių pasirodymai užsienyje: solidus E.Zubas ir V.Andriuškevičiaus geltona kortelė

Itin svarbią pergalę Lenkijos „Ekstraklasa“ čempionate iškovojo Bielsko-Bialos „Podbeskidzie“, kurios gretose visas rungtynes vartų saugumu rūpinosi Emilijus Zubas.

23-iojo turo rungtynėse Lietuvos rinktinės vartininkui teko pasigalinėti su praėjusių metų Lenkijos čempionais Poznanės „Lech“ futbolininkais.  E. Zubas puikiai atliko savo pareigas ir į sąskaitą įsirašė dar vieną solidų pasirodymą Lenkijoje, o „Podbeskidzie“ klubas dominavęs rungtynėse iškovojo pelnytą pergalę 4:1.

Iškovoti trys taškai kilstelėjo „Podbeskidzie“ klubą aukštyn turnyrinėje lentelėje ir šiuo metu jie rikiuojasi keturiolikti.

Toliau fatališkai nesėkmingas sezonas tęsiasi Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamam „Cambuur“ klubui.

24-ame Olandijos „Eredivisie“ čempionato ture paskutinėje vietoje žengiantys futbolininkai turėjo pripažinti „Twente“ pranašumą rezultatu 3:0.

Lietuvis rungtynes pradėjo startinėje komandos sudėtyje, pirmajame kėlinyje buvo nubaustas geltona kortele, o po pertraukos 58-ąją minutę buvo pakeistas.

Septynis pralaimėjimus iš eilės patyręs „Cambuur“ klubas yra atsidūręs kritinėje situacijoje. Iki saugios penkioliktosios vietos, kuri leistų išlaikyti klubą aukščiausiame Olandijos divizione, pakilti bus labai sunku, kadangi deficitą sudaro net 9 taškai.

Pagrinindinė klubo užduotis turėtų būti pakilti bent laipteliu aukščiau, tokiu būdu išvengiant tiesioginio iškritimo į žemesnį divizioną ir turint šansus išsaugoti vietą pereinamosiose rungtynėse.