Auksines progas švaistęs „Žalgiris“ palaužė Švedijos čempionus © Elvis Žaldaris nuotr.

Antradienį Lietuvos čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pradėjo kovą antrajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape.

Vilniečiai pirmosiose rungtynėse namuose kiek netikėtai rezultatu 1:0 palaužė Švedijos čempionus „Malmo“ futbolininkus.

Lietuvos čempionai rungtynes pradėjo uraganiniu puolimu ir pačioje mačo pradžioje turėjo dvi tiesiog auksines progas įvarčiui pasiekti, tačiau jomis nepasinaudojo. Vėliau žaidimas kiek išsilygino ir po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai.

Antrąjį kėlinį svečiai pabandė pradėti kiek aktyviau, tačiau labai greitai buvo nubausti.

49-ąją minutę į varžovų baudos aikštelę įsiveržęs Fabienas Ourega nuostabiu smūgiu išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Po praleisto įvarčio vilniečiai toliau užtikrintai kontroliavo žaidimą, o rungtynių pabaigoje turėjo net galimybių pranašumą padvigubinti.

Atsakomosios šių komandų rungtynės Švedijoje bus žaidžiamos liepos 27 dieną.