"Ligue 1" autsaideriai į PSG vartus įmušė keturis įvarčius (visi rezultatai, VIDEO)

Šiandien tęsiasi 20-ojo Prancūzijos čempionato turo kovos ir pirmojoje dvikovoje iškart užfiksuota staigmena.

Nepaisant to, kad pirmavo rezultatu 2-0, čempionų titulą ginantys "Paris Saint-Germain" buvo priversti pripažinti iškritimo zonoje buvusio "Bastia" klubo pranašumą.

Sužaidus dešimt minučių kamuolį per varžovų vartininką permesti sugebėjo Lucasas Moura, o dar po tokio paties laiko tarpo paryžiečių pranašumą padvigubino Adrienas Rabiot. Atrodė, jog Laurento Blanco auklėtiniai išsiveš pergalę ir taškais pavys vakar pralaimėjusį turnyrinės lentelės lyderį "Marseille".

Vis dėlto, 32-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo šeimininkų saugas Ryadas Boudebouzas, o pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Francois Modesto.

Ekipos per pertrauką į rūbines iškeliavo švieslentėje degant lygiam rezulatatui. Antroje mačo dalyje PSG žaidėjai stengėsi turėtą persvarą susigrąžinti, tačiau 56-ąją minutę fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo gynėjas Julienas Palmieri. Negana to, tas pats Palmieri rungtynių pabaigoje pelnė dar vieną įvartį ir įtvirtino sensacingą "Bastia" komandos pergalę.

Nugalėtojai iš iškritimo zonos iškart pakilo į keturioliktąją vietą.

Kiti susitikimai buvo ne mažiau atkaklūs. "Evian" namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su lentelės viduryje žengiančiu "Rennes" ir sugebėjo pakilti iš iškritimo zonos.

Tuo tarpu Guingampe vietos komanda rezultatu 2-0 įveikė "Lens" vienuolikę, o tiek pat taškų turintis "Nice" irgi namie 3-1 privertė pasiduoti "Lorient" futbolininkus.

"Lille" savo ruožtu šventė pergalę minimaliu rezultatu prieš "Caen".

Reimso mieste - liūdnos žinios "Paris Saint-Germain". Vietos ekipa rezultatu 1-2 neatsilaikė prieš "Saint Etienne", kuris po pergalės dabar turi vienu tašku daugiau nei Prancūzijos sostinės klubas. Laurento Blanco auklėtiniai nustumti į ketvirtąją lentelės poziciją.

"Bastia" 4 - 2 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 10' Lucas Moura
[0-2] 20' Adrien Rabiot
[1-2] 32' Ryad Boudebouz (iš 11 metrų baudinio)
[2-2] 45' Francois Modesto
[3-2] 56' Julien Palmieri
[4-2] 89' Julien Palmieri

"Evian" 1 - 1 "Rennes"
52' Ola Toivonen ("Rennes") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 63' Adrien Thomasson
[1-1] 66' Paul-Georges Ntep De Madiba

"Guingamp" 2 - 0 "Lens"
[1-0] 18' Christophe Mandanne
[2-0] 76' Claudio Beauvue (iš 11 metrų baudinio)

"Lille" 1 - 0 "Caen"
[1-0] 20' Michael Frey

"Nice" 3 - 1 "Lorient"
[0-1] 6' Benjamin Jeannot
[1-1] 29' Eric Bautheac (iš 11 metrų baudinio)
[2-1] 60' Alexy Bosetti
[3-1] 67' Carlos Eduardo

"Reims" 1 - 2 "Saint Etienne"
[0-1] 44' Yohan Mollo
[0-2] 48' Romain Hamouma
[1-2] 90' Renaud Cohade (į savus vartus)
90' Antoine Conte ("Reims") pašalintas iš aikštės