"Ligue 1": C. Ranieri debiutavo patirdamas sutriuškinimą, "Marseille" palaužė "Dijon" (VIDEO)

Sekmadienį Prancūzijos čempionate sužaistos paskutinės trejos pirmojo turo rungtynės.

Prie "Nantes" vairo oficialiai debiutavo iš "Leicester City" atleistas Claudio Ranieri, tad į šį klubą buvo dedamos nemenkos viltys. Vis dėlto, pirmasis mačas prieš "Lille" klubą jam nenusisekė.

Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo ir baigėsi be įvarčių, tačiau visos problemos prasidėjo po pertraukos, kuomet jau 48-ąją minutę kamuolį į vartus tolimu smūgiu pasiuntė Junioras Alonso.

Priešnuodžių varžovų gynybai "Nantes" futbolininkai nerado ir toliau, o kėlinio viduryje šie susikrovę dar didesnį pranašumą 11 metrų baudinį realizavus Nicolas De Preville bei įmušus Anwarui El Ghazi. Rungtynės galiausiai baigėsi rezultatu 3-0.

Kitame susitikime tarp "Angers" ir "Bordeaux" pelnyta dar daugiau įvarčių, pirmasis iš kurių krito jau 11-ąją minutę. Tąkart Angelo Fulgini į priekį išvedė Anžė vienuolikę.

Pirmajam kėliniui įpusėjus į prancūzo smūgį atsakė Younousse Sankhare, o 52-ąją minutę rungtynių eigą "Bordeaux" ekipos naudai jau persvėrė Alexandre'as Mendy. Visgi, namie žaidusiam "Angers" pačioje pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą, kai vartininkui atmušus Karlo Ekambi paleistą kamuolį prie jo pirmas suskubo Baptiste'as Guillaume'as.

Vakariniame mače į kovą stojo "Marseille" ir "Dijon" komandos - čia viskas klostėsi taip pat atkakliai.

Tiesa, nors rungtynių eiga buvo apylygė, namie rungtyniavusiems uostamiesčio futbolininkams savo oponentus pavyko priblokšti antrojo kėlinio pradžioje. Tada kelių minučių bėgyje pasižymėjo Clintonas Njie bei Florianas Thauvinas ir Rudi Garcios auklėtiniai tapo nebepavejami. Galiausiai tas pats Njie į savo sąskaitą įsirašė dublį.

"Lille" 3 - 0 "Nantes"
[1-0] 48' Junior Alonso
[2-0] 67' Nicolas De Preville (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 70' Anwar El Ghazi

"Angers" 2 - 2 "Bordeaux"
[1-0] 11' Angelo Fulgini
[1-1] 27' Younousse Sankhare
[1-2] 52' Alexandre Mendy