Ligue 1: "Marseille" įveikė "Saint-Etienne", "GFC Ajaccio" laimėjo ketvirtąkart iš eilės

Šiandien dar aštuonios ekipos sužaidė savo keturioliktąsias Prancūzijos čempionato rungtynes.

Tarp lyderių besirikiuojančių "Angers" bei "Caen" komandų dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tai yra geros žinios "Lyon" klubui, kuris, net ir pralaimėjęs "Nice", išliko antrojoje vietoje.

Tuo tarpu į septintąją poziciją nukrito "Saint-Etienne" futbolininkai, namie 0-2 nusileidę šį sezoną blankiai atrodančiai "Marseille" vienuolikei. Michelio auklėtinius į pergalę vedė Michy Batshuayi bei Georgesas N'Koudou, pelnę po įvartį bei vienas kitam atlikę po rezultatyvų perdavimą.

Taip pat verta paminėti ir "GFC Ajaccio" ekipos pergalę svečiuose prieš "Bastia". Praėjus dešimčiai pirmųjų turų Ajačo salos komanda buvo pasiekusi vos tris lygiąsias bei patyrusi septynis pralaimėjimus, tačiau pastaruoju metu ji išgyvena atgimimą.

Šį vakarą pasiektas ketvirtasis laimėjimas iš eilės leido "GFC Ajaccio" aplenkti tą patį "Bastia" klubą ir ištrūkti iš iškritimo zonos.

Rezultatai:

"Caen" 0 - 0 "Angers"

"Bastia" 1 - 2 "GFC Ajaccio"

"Rennes" 2 - 2 "Bourdeaux"

"Saint-Etienne" 0 - 2 "Marseille"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->