"Ligue 1": "Marseille" laimėjo ir aplenkė prieš "Nice" vos išsigelbėjusį "Monaco" (VIDEO)

Jau šį vakarą prasidėjo 21-asis "Ligue 1" pirmenybių turas.

Jame pralaimėjimą vėl patyrė "Bordeaux" ekipa, šįkart namuose nusileidusi "Caen". Tiesa, Jocelyno Gourvenneco auklėtiniai laikėsi iki pat pabaigos, bet visus reikalus sugadino raudoną kortelę užsidirbęs Paulis Baysse.

Verta pažymėti, kad aikštės šeimininkų komandoje su persikėlimu į Angliją siejamas Malcomas sužaidė visas 90 minučių.

Dėl medalių šį sezoną kovojantis "Marseille" laimėjo tokiu pat rezultatu 2-0. Uostamiesčio futbolininkai įveikė "Strasbourg" ekipą.

Čia "Stade Velodrome" šeimininkai kelio iki oponentų vartų irgi ieškojo ilgai, o Valere Germainas dar daugiau nerimo sirgaliams suteikė nerealizavęs 11 metrų baudinio.

Vis dėlto, 79-ąją minutę "Marseille" sąskaitą atidarė po keitimo pasirodęs Clintonas Njie. Tuomet pergalę jau įtvirtino kiek anksčiau į aikštę žengęs Dimitri Payet.

Vakariniame susitikime užfiksuotos lygiosios tarp "Monaco" bei "Nice". Nugalėtojų titulą ginantys "monegaskai" taškus prarado antrąkart iš eilės, tad Marselio komanda dabar bent iki rytojaus pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Leonardo Jardimo auklėtinius pirmajame kėlinyje į priekį buvo išvedęs Adama Diakhaby, tačiau tuomet prabilo Mario Balotelli, rezultatą išlyginęs vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai. Italas vėliau svečius dar išvedė į priekį ir atrodė, kad šie išsiveš pergalę.

Tiesa, kitokių minčių turėjo "Monaco" puolimo lyderis Radamelis Falcao, sugebėjęs savo ekipai išplėšti tašką paskutinėmis susitikimo akimirkomis.

"Bordeaux" 0 - 2 "Caen"
89' Paul Baysse ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
[0-1] 89' Ivan Santini (iš 11 metrų baudinio)
[0-2] 90' Sylvio Ronny Rodelin

"Marseille" 2 - 0 "Strasbourg"
72' Valere Germain ("Marseille") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 79' Clinton Njie
[2-0] 87' Dimitri Payet

"Monaco" 2 - 2 "Nice"
[1-0] 33' Adama Diakhaby
[1-1] 47' Mario Balotelli
[1-2] 68' Mario Balotelli
[2-2] 90' Radamel Falcao

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10873684" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>