Ligue 1: "Marseille" šventė pergalę, "Lyon" sutrypė "Bordeaux"  (VIDEO)

Prancūzijoje šiandien sužaisti paskutinieji devynioliktojo turo susitikimai.

Lygos lyderis "Marseille" tik po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė turnyrinės lentelės viduryje žengiančius "Lille" futbolininkus. Marcelo Bielsos auklėtiniams pergalę padovanojo po Floriano Thauvino perdavimo pelnytas Michy Batshuayi įvartis.

Ketvirtojoje vietoje esantys "Saint Etienne" futbolininkai, tuo tarpu, neturėjo vargo su ir vėl iškritimo zonoje atsidūrusiu "Evian". Aikštės šeimininkai varžovus nugalėjo 3-0.

Vėliausiai prasidėjęs susitikimas tarp "Bordeaux" ir "Lyon" futbolininkų buvo centrinė turo dvikova, nes abi ekipos žygiuoja  lentelės viršuje. Kaip ir tikėtasi, mačas buvo nepaprastai įdomus, tačiau rezultatas - itin netikėtas.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo minimaliu rezultatu ir teisėjo švilpukas sužaidus 45 minutes žadėjo dar atkaklesnę kovą po pertraukos. Vis dėlto, sužaidus kiek prabėgus kiek daugiau nei dešimt minučių antrajame kėlinyje Corentinas Tolisso padvigubino "Lyon" persvarą, o dar po kurio laiko raudoną kortelę užsidirbo aikštės šeimininkų gynėjas Nicolas Pallois.

Tuomet Huberto Fournier auklėtiniai pasižymėjo dar triskart ir iš Bordo miesto išvyko pelnę net penkis įvarčius. Tai jiems leido vienu tašku aplenkti čempiono titulą ginantį "Paris Saint-Germain" ir pakilti į antrąją lygos vietą. Nuo lyderio "Marseille" "Lyon" skiria tik du taškai.

[0-2] 56' Corentin Tolisso
65' Nicolas Pallois ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
[0-3] 81' Nabil Fekir
[0-4] 85' Jordan Ferri
[0-5] 90' Alexandre Lacazette