"Ligue 1": "Nantes" sužaidė lygiosiomis, o "Lyon" patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės (VIDEO)

Sužaisti trys paskutinieji 25-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo mačai. Pirmajame "Strasbourg" įveikė "Troyes" bei įsitvirtino turnyrinės lentelės viduryje, o vėliau sekusios dvejos rungtynės pasibaigė žymiai labiau netikėtai.

Du kartus pirmavęs penktąją vietą užimantis "Nantes" galiausiai nesugebėjo laimėti prieš dėl išlikimo kovojantį "Lille" klubą. Čia Emiliano Sala iš pradžių pasižymėjo 16-ąją minutę, o rezultatą išlyginus Lebo Mothibai savo komandą į priekį vėl išvedė 71-ąją.

Vis dėlto, tašką Christophe'o Galtier kariaunai išplėšė Nicolas Pepe. Šis buvo itin svarbus atitrūkstant nuo 18-osios pozicijos.

Vėlai vakare trečią pralaimėjimą iš eilės patyrė "Lyon" futbolininkai, kurie prieš šią seriją buvo parklupdę netgi "Paris Saint-Germain". Dabar Bruno Genesio auklėtiniai namie nusileido "Rennes".

Pirmąjį šios dvikovos įvartį dar šeštąją minutę įmušė Wahbi Khazri, o vėliau nuo varžovų atakų svečiai apsigynė. 

Antrajame kėlinyje kelių gerų progų įmušti neišnaudojo krašto puolėjas Memphis Depay'us. Tuo tarpu Nabilio Fekiro galva smūgiuotas kamuolys buvo numuštas nuo vartų linijos.

Paskutinėmis minutėmis "Lyon" žaidėjams bandant gelbėtis paskutinę vinį į jų vartus įkalė Jamesas Lea Siliki.

Ši nesėkmė "Lyon" komandai yra itin skausminga, nes pergales iškovojo pagrindiniai oponentai dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą. Dabar nuo trečiosios vietos ją skiria jau keturi taškai.

Rezultatai:

"Strasbourg" 2 - 1 "Troyes"
[1-0] 65' Jean Aholou
[2-0] 69' Jeremy Blayac
[2-1] 90' Adama Niane

"Nantes" 2 - 2 "Lille
[1-0] 16' Emiliano Sala
[1-1] 67' Lebo Mothiba
[2-1] 71' Emiliano Sala
[2-2] 81' Nicolas Pepe

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10929335" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Lyon" 0 - 2 "Rennes"
[0-1] 6' Wahbi Khazri
[0-2] 90' James Edward Lea Siliki

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10929679" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos