Ligue 1: PSG palaužė "Nice", "Monaco" nukrito į dešimtąją vietą (VIDEO)

Šį savaitgalį tęsiasi penkioliktasis Prancūzijos čempionato turas.

Pirmieji į kovą stojo titulą ginantys "Paris Saint-Germain" bei turnyrinės lentelės viduryje žengiantys "Nice" futbolininkai. Nors prieš rungtynes prognozuota lengva namuose žaidusių Laurento Blanco auklėtinių pergalė, PSG žaidėjams teko gerokai paplušėti.

Antrojoje vietoje esantys paryžiečiai tik Zlatano Ibrahimovičiaus realizuoto 11 metrų baudinio dėka minimaliu rezultatu įveikė varžovų vienuolikę.

Kitame mače neseniai svarbią bei gana netikėtą pergalę UEFA Čempionų lygoje iškvojęs "Monaco" svečiuose neprilygo "Rennes" klubui. Kamuolį į savus vartus jau dešimtąją minutę pasiuntė į stipriausio Europos turnyro savaitės komandą patekęs Aymenas Abdennouras, o neilgai trukus rezultatą padvigubino Ola Toivonenas.

Nei vienai ekipai per daugiau nei valandą daugiau įvarčių pelnyti nepavyko. Dabar praėjusio sezono vicečempionas "Monaco" nukrito net į dešimtąją turnyrinės lentelės vietą, o "Rennes" bent laikinai užsiropštė net ant ketvirtojo laiptelio.

Rezultatyviausias dienos susitikimas sužaistas Tulūzoje, kur aikštės šeimininkai rezultatu 2-3 nusileido "Lorient". Nors pirmajame kėlinyje turėjo vieno įvarčio pranašumą, "Toulouse" futbolininkai po pertraukos į savus vartus praleido tris tikslius smūgius. 70-ąją minutę dar pavyko rezultatą sušvelninti, tačiau "Ligue 1" vidutiniokai iškovoti taškų jau nebepajėgė. "Lorient" savo ruožtu pakilo iš iškritimo zonos.

"Paris Saint-Germain" 1 - 0 "Nice"
[1-0] 15' Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)

"Caen" 1 - 1 "Montpellier"
[0-1] 17' Hilton
[1-0] 40' Mathieu Duhamel

"Lens" 2 - 0 "Metz"
[1-0] 65' Alharbi El Jadeyaoui
[2-0] 79' Benjamin Bourigeaud