"Ligue 1" viršūnėje darosi ankšta © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos likusios 26-ojo turo rungtynės, po kurių turnyrinės lentelės viršuje tapo ankšta - pirmaujančią ekipą nuo 4-oje pozicijoje esančio klubo skiria vos 6 taškai.

Tokią situaciją susidaryti paskatino čempionų titulą ginantis ir pirmenybėse pirmaujantis "Lyon" klubas, šiame ture namuose sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Rennes" ekipa. "Lyon" pirmavo nuo 66-osios minutės, kuomet įvartį pelnė švedas Kimas Kallstromas, tačiau paskutinę rungtynių minutę jaunasis Jimmy Briandas pelnė įvartį ir išplėšė "Rennes" tašką.

Antroje pozicijoje po šio turo išliko ir vos 4 taškais nuo lyderių atsilieka Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose net 4-1 sutriuškinęs "Nancy" ekipą. Jau 13-ąją mačo minutę po Guillaume Hoarau ir Ludovico Giuly įvarčių paryžiečiai pirmavo 2-0 ir nors 30-ąją minutę Julienas Feretas rezultatą sušvelnino, dar iki pertraukos Guillaume Hoarau atstatė dviejų įvarčių pranašumą, o antrajame kėlinyje pergalę įtvirtino Stephane Sessegnonas.

Trečioje pozicijoje nuo "P.S.G" atsilikdamas vos 1 tašku žengia "Marseille" klubas, šiame ture taip pat iškovojęs 3 taškus. Marselio futbolininkai išvykoje po vienintelio tikslaus Brandao smūgio 0-1 įveikė "Caen" vienuolikę.

Tokiu pat rezultatu savo varžovus šiame ture įveikė ir 4-oje pozicijoje žengiantis "Bordeaux", namuose palaužęs "Lorient" pasipriešinimą. Vienintelį mačo įvartį 49-ąją minutę pelnė Marouane`as Chamakhas.

Sekmadienio mačų rezultatai:

"%c00055" 1 - 1 "%c00067"
66` [1 - 0] Kim Kallstrom
90` [1 - 1] Jimmy Briand

"%c00023" 4 - 1 "%c00254"
9` [1 - 0] Guillaume Hoarau
13` [2 - 0] Ludovic Giuly
30` [2 - 1] Julien Feret
40` [3 - 1] Guillaume Hoarau
63` [4 - 1] Stephane Sessegnon

"%c00206" 0 - 1 "%c00071"
66` [0 - 1] Brandao

"%c00064" 1 - 0 "%c00293"
49` [1 - 0] Marouane Chamakh

"%c00036" 2 - 2 "%c00146"
20` [1 - 0] Frederic Nimani
25` [1 - 1] Dimitri Payet
60` [1 - 2] Daisuke Matsui
90` [2 - 2] Yohan Mollo