Ligue 1:"Lille" įveikė "Bordeaux", "Lyon" sužaidė lygiosiomis su "Saint Etienne"

Šiandien sužaisti trys 33-ojo "Ligue 1" turo susitikimai. Viename jų kovėsi šį sezoną į aukščiausius apdovanojimus pretenduojančios ekipos.

Dieną vykusiame mače "Lille" futbolininkai namie 2-0 įveikė "Bordeaux" vienuolikę, kuri nepasinaudojo proga taškais susilyginti su ketvirtojoje vietoje dabar žengiančiu "Marseille". Įvarčius pelnė Nolanas Roux bei Adama Traore.

"Montpellier" komanda tuo tarpu taip pat namie minimaliu rezultatu palaužė "Caen". Jau pačioje rungtynių pradžioje tiksliu smūgiu pasižymėjo Hiltonas.

Vėliausiai prasidėjusioje dvikovoje su "Paris Saint-Germain" dėl čempionato aukso besivaržantis "Lyon" namuose šiaip ne taip išplėšė tašką prieš ne itin daug atsiliekančią "Saint Etienne" ekipą.

Huberto Fournier auklėtiniai išsiveržė į priekį jau pirmajame kėlinyje, kai po Nabilio Fekiro perdavimo įvartį pelnė Clintonas Njie, tačiau vos po 5 minučių nuo šio epizodo iš aikštės už pražangą baudos aikštelėje buvo pašalintas Lindsay Rose'as. Tuomet 11 metrų baudinį realizavo Maxas-Alainas Gradelis, o svečius dar iki pertraukos į priekį išvedė Romainas Hamouma.

Vis dėlto, "Lyon" žaidėjai nepasidavė vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai sugebėjo rezultatą išlyginti. Tašką po to paties Nabilio Fekiro perdavimo jiems atnešė Christophe'o Jallet įvartis. Per likusį laiką šeimininkams lygiąsias išsaugoti pavyko.

Dabar Liono futbolininkai turi tiek pat taškų, kiek ir PSG, tačiau čempionų titulą ginantys paryžiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. "Saint Etienne" savo ruožtu žengia penktas, bet nuo "Marseille" atsilieka tik dėl prastesnio įvarčių santykių, o trečiojoje pozicijoje esantis "Monaco" yra priekyje vos dviem taškais.

Rezultatai:

"Lille" 2 - 0 "Bordeaux"
[1-0] 13' Nolan Roux
[2-0] 90' Adama Traore

"Montpellier" 1 - 0 "Caen"
[1-0] 4' Hilton

"Lyon" 2 - 2 "Saint Etienne"
[1-0] 24' Clinton Njie
29' Lindsay Rose ("Lyon") pašalintas iš aikštės
[1-1] 31' Max-Alain Gradel (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 45' Romain Hamouma
[2-2] 48' Christophe Jallet

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė