• Shurikenass
    Edas090

paskaičiau Atsakymas " .............. " komentarą, "Dėl to ir faini liverslip fanai, net stengtis nereikia jog jie supyktų". Kokio velnio reikia bandyt supykdyt varžovų fanus? 😀 Atrodo, jog net negali būt tokių bukų žmonių, tada ateini komentarų paskaityt... Vienas Montanas turi pagarbos, dėl kitų, labai abejoju ar jums futbolas bent kažkiek įdomus...😃 Sunki pergalė, bet bent jau antram kėlinyje pradėjom rodyti žaidimą ir judėjimą geresnį. Reikia laukt Sturridge'o, su juo puolimas gyvesnis atrodys, nei su mūsų pavargusiu Lambertu. Reikia tikėtis, kad per international break Sterlingas atgaus formą, nes vakar atrodė liūdnai, apart vieno epizodo. Lallana puikiai kamuolį tvarkė, jokių bereikalingų perdavimų, puikus aikštės matymas ir jutimas, kurioje vietoje yra varžovai. Hendo taip pat eilines darbingai geras rungtynes sužaidė. Sunki pradžia sezono, bet pergalės dar niekam nepamaišė. YNWA!

Galiu tau pritart dėl to, kad čia daugumai net neįdomus futbolas yra. O kas pakankamai domini futbolu turbūt jų yra maždaug 5% geriausiu atveju.

• +2
    Arsenas.

Lalana pagauna forma😀 luserpulio fanai jaucia, kad kils i virsu😀 Juokinga labai. Lupenos vis dar tikis i ketvertuka papult😀 paskutini karta bazelis jus spardo😀 vel darysit 10-15 metu pertrauka😀 su ponu marijum priesaki😀 kandi pardave tai sove beprotuka uz 20DDDD cia kaip su telefais reikia atrist ir veiks. Dar ne vienas klubas neatriso pono marijaus 😀D

Durnas tu ar tiesiog apsimeti. Mario sužaidė tik 5 rungtynes ir tu nori, kad jis jau 100 įvarčių būtų imušes?

MU4EVER

Irisai laimes , emei ir prisnigo. 😀 Patys apsisikot sudfielde savo. 😃 Dar karta pakartosiu, tokiu *** reta kaip tu.

Cia pirma above avarage komanda su kuria zaisit. Pizdiec jum paprastai sakant.

• -3
  • MU4EVER
    HeatPool

Irisai laimes. Turi pries tokias komandas laimet kaip united jeigu nori neapsisiukslint.

• -1
  • CEO Bybiu Unt

Mano bybukai rytoj parodys kaip ciulpti moka pamatysis su desrom ***

• -4
  • Pacito

Turbut pirma karta palaikinau Dipsio komentara 😃 Tikiu kad Arsenal ryt rimtai pakovos del triju tasku.

• +2
  • HeatPool

• -9
  • GalaxyY

Ačiū. Sterling puikus epizode, kai Hendo pelnė įvartį. Pagaliau pergalė, nors ir sunkiai išvargta. 😃

• +3
  • tigerseye6

Sveikinu City ir Liverpool tikrus fanus su pergalę. Ryt žiūrėsim kaip velniai loš su irisais. 😃 GGMU!

• +2
  • MU4EVER
    HeatPool

Maciau,todel ir sakau kad Lallana siose rungtynes lose geriau negu Mata per visas sio sezono rungtynes