"Liverpool" ir "Man City" žengė į Anglijos lygos taurės ketvirtfinalį, "Man Utd" - eliminuotas (VIDEO)

Anglijos lygos taurėje trečiadienio vakarą sužaistos ketverios aštuntfinalio rungtynės.

"Manchester City" futbolininkai namų arenoje akis į akį susitiko su Londono "Crystal Palace". Manuelio Pellegrini vadovaujama ekipa vargo neturėjo ir varžovus sutriuškino rezultatu 5-1.

22-ąją minutę Wilfriedas Bony išvedė "miestiečius" į priekį, o 44-ąją minutę antrąjį įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne. Antrajame kėlinyje taip pat savo tikslą pasiekė Kelechi Iheanacho su Yaya Toure. Mačo pabaigoje varžovai sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau netrukus savo žodį tarė jaunasis "Man City" žaidėjas Manu Garcia.

Taip pat į kitą etapą po Nathanielio Clyne'o įvarčio prasibrovė "Liverpool", minimaliu skirtumu palaužęs "Bournemouth". "Southampton" savo žiūrovų akivaizdoje nukovė "Aston Villa" ir žais ketvirtfinalyje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Manchester United" patyrė fiasko. Louiso van Gaalo vadovaujama komanda po 11 metrų baudinių serijos nusileido "Middlesbrough" ekipai.

"Man City" 5 - 1 "Crystal Palace"

22' [1 - 0] W.Bony

44' [2 - 0] K.De Bruyne

59' [3 - 0] K.Iheanacho

76' [4 - 0] Y.Toure (11m. baudinys)

89' [4 - 1] D.Delaney

90' [5 - 1] M.Garcia

"Liverpool" 1 - 0 "Bournemouth"

17' [1 - 0] N.Clyne

"Southampton" 2 - 1 "Aston Villa"

51' [1 - 0] M.Yoshida

77' [2 - 0] G.Pelle

90' [2 - 1] S.Sinclair (11m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8065108" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man Utd" 0 - 0 "Middlesbrough"

(11m. baudinių serija: 1-3)