"Liverpool" laimėjo prieš "Chelsea" ir pateko į finalą © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos pusfinalio rungtynės tarp "%c00045" ir "%c00042" klubų. Aikštės šeimininkai Liverpulyje minimalia persvara įveikė svečius iš Londono ir iškovojo kelialapį į finalą.

"%c00045" 1 - 0 "%c00042"
(Pirmos rungtynės 0-0, bendras rezultatas 1-0)
4' [1 - 0] Luis Garcia

Kaip ir tikėtasi, stebėti mačo susirinko pilnutėlis raudonai nusidažęs "Anfield" stadionas. Palaikomi aistringų sirgalių "Liverpool" futbolininkai rungtynes pradėjo užsivedę ir jau 4-ąją minutę pasiekė įvartį - M.Barošas, gavęs tikslų perdavimą iš S.Gerrardo, permetė kamuolį per vartininką P.Cechą, ir pirmas prie kamuolio suskubęs L.Garcia pasiuntė jį link vartų. Nors W.Gallas dar spėjo išmušti kamuolį nuo pat vartų linijos, visi "mėlynųjų" protestai, kad kamuolys linijos nekirto, teisėjo neįtikino.

Vėliau abi komandos šimtaprocentinių progų nesukūrė, žaidimas vyko apylygiai. Tiesa kėlinio pabaigoje "Chelsea" bandė paspausti varžovus, bet nesugebėjo pralaužti organizuotos šeimininkų gynybos.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" vis labiau perimė iniciatyvą, o "Liverpool" atsitraukė ginti turimos persvaros. Visgi šeimininkų vartininkui rimtesnio darbo reikėjo laukti iki 67 minutės, kai jis atmušė galingą F.Lampardo baudos smūgį.

Įtampa augo, svečiai visas pajėgas metė į puolimą, bet jiems niekaip nesisekė rimčiau grasinti oponentams, tuo tarpu šie bandė kontratakuoti ir D.Cisse smūgis 89 minutę praskriejo šalia virpsto.

Laikas bėgo. ir dėl sustabdymo, kai į aikštę buvo įbėgę pora žmonių, teisėjas pridėjo šešias minutes. Sužaidus keturias Cisse turėjo progą palaidoti varžovus, tačiau jo bandymą atrėmė P.Cechas. Visgi "Chelsea" ir toliau nepasidavė bei vos neišplėšė kelialapio į finalą paskutinę minutę - J.Dudekui neapdariai išėjus iš vartų kamuolys atšoko E.Gudjohnsenui, kuris neišnaudojo puikios progos smūgiuodamas visiškai šalia vartų.

Taigi praėjus dvidešimčiai metų po tragiškų įvykių Heyzelyje "Liverpool" vėl žais Čempionų lygos finale, kuris šį sezoną vyks Stambule. Kas bus Anglijos klubo varžovas, paaiškės trečiadienį sužaidus kitos poros susitikimą, kur "Milan" turi dviejų įvarčių pranašumą prieš namuose žaisiantį "PSV".