"Liverpool" namie sutriuškino "Man City" (11 VIDEO) © Eurofootball.lt
Vienintelėse pirmadienio Anglijos "Premier" lygos XXXII turo rungtynėse "Liverpool" namie net 3-0 sutriuškino "Man City".

Du pirmuosius įvarčius 'raudonųjų' gretose pelnė brangiausias klubo pirkinys Andy Carrollas - 13 minutę jis pasižymėjo puikiu smūgiu iš toli, o 35 minutę pasiuntė kamuolį į tinklą galva.

Šiek tiek prieš antrąjį anglo įvartį vartininką Joe Hartą nuginklavo ir Dirkas Kuytas.

Po pergalės "Liverpool" su 48 taškais išliko šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. "Man City" žengia ketvirtoje pozicijoje su 56 taškais.

Savaitgalį sužaistose Anglijos "Premier" lygos XXXII turo rungtynėse pergales šventė čempionate pirmaujančios komandos.

Turnyrinės lentelės lyderiai, "Man Utd" futbolininkai, namuose sausu rezultatu 2-0 įveikė Londono "Fulham" vienuolikę ir išlaikė 7 taškų persvarą prieš antroje pozicijoje žengiančią Londono "Arsenal" ekipą, kuri išvykoje 1-3 palaužė "Blackpool" komandą.

Po tris taškus į savo sąskaitą įsirašė dar du Londono klubai - "Chelsea" ir "Tottenham", o "Liverpool" - "Man City" dvikova prasidės šiandien 22:00.

"Liverpool" 3 - 0 "Man City"
13' [1 - 0] A. Carroll
34' [2 - 0] D. Kuyt
35' [3 - 0] A. Carroll

"Wolves" 0 - 3 Liverpulio "Everton"

"Blackburn" 1 - 1 "Birmingham"

"Bolton" 3 - 0 Londono "Wesh Ham"

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Wigan"

"Man Utd" 2 - 0 Londono "Fulham"

"Sunderland" 2 - 3 "W.B.A."

Londono "Tottenham" 3 - 2 "Stoke"

"Blackpool" 1 - 3 Londono "Arsenal"

Birmingamo "Aston Villa" 1 - 0 "Newcastle"