"Liverpool" namuose užtikrintai įveikė "Arsenal" (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos septintosios 27-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione susikovė dėl didžiojo ketverto kovojančios "Liverpool" ir Londono "Arsenal" ekipos. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasiekė užtikrintą pergalę prieš Arsene'o Wengero kariauną - 3:1.

Nuo pat rungtynių pradžios "raudonieji" ėmėsi iniciatyvos, o jau 9-ąją minutę krito pirmasis įvartis. Po puikios atakos iš Sadio Mane kamuolį gavęs Roberto Firmino tiksliu smūgiu nuginklavo Petrą Čechą išvedė šeimininkus į priekį.

Po praleisto įvarčio "kanonieriai" ir toliau atakavo itin pasyviai, o 28-ąją minutę P. Čechas išgelbėjo "Arsenal" nuo antrojo įvarčio, kai puikų smūgį atliko Philipe Coutinho.

40-ąją minutę Liverpulio ekipai pavyko pasiekti visiškai pelnyta antrąjį įvartį. Dar kartą nuostabiai sužaidę bent keturi "Liverpool" žaidėjai padėjo S. Mane pasiekti savo įvartį šioje dvikovoje.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" trauktis nebeturėjo kur, o A. Wengeras į aikštę nuo pat pirmos minutės metė netikėtai ant suolo paliktą Alexį Sanchezą.

Po čiliečio įžengimo į aikštę Šiaurės Londono komanda pradėjo demonstruoti agresyvesnį žaidimą. 57-ąją minutę "Arsenal" pasiekė intrigą sugrąžinusį įvartį - po puikaus A. Sanchezo perdavimo meistriškai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Danny Welbeckas.

Per likusį laiką "kanonieriai" dar bandė pakovoti dėl lygiųjų, tačiau svečiai buvo kur kas prastesni už savo varžovus. 82-ąją minutę Divockas Origi pataikė į virpstą, o jau per pridėtą laiką galutinį tašką po greitos kontratakos padėjo Giorginio Wijnaldumas.

"Liverpool" po pergalės "Arsenal" išstūmė iš didžiojo ketverto, o patys bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją.

"Liverpool" 3 - 1 "Arsenal"
9' [1 - 0] R. Firmino
40' [2 - 0] S. Mane
57' [2 - 1] D. Welbeck
90+1' [3 - 1] G. Wijnaldum