"Liverpool" pasiekė dar vieną svarbią pergalę kovoje dėl "Premier" titulo

Penktadienį Anglijos "Premier" lygoje startavo 33-asis turas.

Dėl lygos titulo intensyviai kovojantis "Liverpool" klubas išvykoje susigrūmė su "Southampton". Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai neįteikė dovanėlės "Man City' komandai – "Liverpool" pasiekė svarbią pergalę rezultatu 3:1.

9-ąją minutę "Southampton" įgijo pranašumą po tikslaus Shane'o Longo smūgio. Visgi jau 36-ąją minutę "Liverpool" atstatė lygybę – savo pirmąjį įvartį "Premier" lygoje įmušė Naby Keita.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" jau perėmė visišką kontrolę, tačiau "šventieji" laikėsi iki pat 80-os minutės.

Būtent tuomet "Southampton" kėlė kampinį, kurio metu "Liverpool" suorganizavo greitą ataką ir į priekį pasileidęs Mohamedas Salah savo reidą per pusę aikštės užbaigė įvarčiu, kuris priartino svečius prie pergalės.

"Southampton" dar bandė gelbėtis ir metė į kovą du atakuojančius žaidėjus, tačiau 86-ąją minutę šioje dvikovoje buvo padėtas galutinis taškas – po Roberto Firmino perdavimo pasižymėjo Jordanas Hendersonas.

"Liverpool" po pergalės vėl bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją.

"Southampton" 1 - 3 "Liverpool"
9' [1 - 0] S. Long
36' [1 - 1] N. Keita
80' [1 - 2] M. Salah
86' [1 - 3] J. Henderson