„Liverpool“ pervažiavo „Arsenal“ ekipą ir nutraukė jų nepralaimėtų rungtynių seriją © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio vakarą „Liverpool“ rezultatu 4:0 sutriuškino „Arsenal“ komandą ir nutraukė kanonierių dešimties nepralaimėtų rungtynių seriją.

Pirmąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Sadio Mane. Senegalietis po standartinės padėties smūgiu galva 39 minutę nuginklavo A. Ramsdale‘ą.

„Kraują užduodę“ šeimininkai antrame kėlinyje pelnė dar tris įvarčius.

52 minutę po grubios varžovo klaidos kamuolį perėmęs Diogo Jota suklaidino tiek gynėją, tiek vartininką ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

„Liverpool“ lyderis M. Salahas po S. Mane perdavimo 74 minutę pridėjo trečiąjį įvartį.

Vos po 4 minučių krito ir dar vienas įvartis. Po greitos kontraatakos T. Minamino „uždarė“ komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 4:0.

Po šios pergalės „Liverpool“ bent kol kas kyla į antrąją lentelės poziciją, tuo tarpu kanonieriai 5-ti.