"Liverpool" prarado du taškus "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos dar dvejos Anglijos "Premier" lygos XXVI turo rungtynės.

Du itin svarbius taškus prarado antroje vietoje žengiantis "Liverpool" klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su vidutinioke "Man City" ekipa.

Pirmajame kėlinyje 'raudonieji' turėjo iniciatyvą, tačiau paversti ją šimtaprocentinėmis progomis šeimininkams sekėsi sunkiai. Prie Mančesterio komandos vartų kilo nemažai gaisrų, bet daugelis jų net nesibaigė smūgiais į vartus - pavojų likviduodavo gynėjai arba nesėkmingai sužaisdavo vienas "Liverpool" futbolininkų.

Arčiausiai tikslo buvo Alberto Riera, po aštraus Fernando Torreso reido dešiniuoju kraštu gavęs kamuolį prie pat baudos aikštelės linijos, bet pasiuntęs jį greta virpsto.

Didžiąją laiko dalį savoje aikštės pusėje tūnojusi "Man City" vienuolikė turėjo vieną puikią galimybę, kai po greitos kontratakos ir Robinho perdavimo Stephenas Irelandas iš arti smūgiavo tiesiai į vartininką Pepe Reiną, o antru bandymu nepataikė į vartus.

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Mančesterio sudavė varžovams skaudų smūgį - 49 minutę po Craigo Bellamy šūvio iš 15 metrų kamuolys, atsimušęs į gynėją Alvaro Arbeloa, įskriejo į vartus.

Atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje "Liverpool" futbolininkai kiek sutriko ir kurį laiką nesėkmingai ieškojo kelių varžovų vartų link. Negana to, "Man City" antrąkart nuginklavo Reiną, bet Irelando įvartis nebuvo įskaitytas dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

Galiausiai 78 minutę pusiausvyra buvo atstatyta - po Yossi Benayouno perdavimo iš kairiojo krašto Fernando Torresas nepataikė į kamuolį, bet pirmasis prie jo suskubęs Dirkas Kuytas iš arti nepaliko vilčių vartininkui Shay'ui Givenui.

Po šio epizodo šeimininkai neaprimo ir žūtbūt stengėsi išplėšti pergalę. 83 minutę galingu šūviu iš toli iš peties padirbėti Giveną privertė Kuytas, o 85 minutę vartininkas iš Airijos fantastiškai atrėmė stiprų Benayouno smūgį iš 8 metrų.

Netrukus Kuytui pritrūko šiek tiek tikslumo, ir "Man City" atsilaikė - finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias, po kurių "Liverpool" nuo lyderio "Man Utd" atsilieka jau 7 taškais.

"Liverpool" 1 - 1 "Man City"
49' [0 - 1] Alvaro Arbeloa (į savus vartus)
78' [1 - 1] Dirk Kuyt

Londono "Fulham" 2 - 0 "West Bromwich"
61' [1 - 0] Bobby Zamora
72' [2 - 0] Andy Johnson

90' Roman Bednar ("West Bromwich") neįmušė 11 metrų baudinio

"Newcastle" 0 - 0 Liverpulio "Everton"
44' iš aikštės pašalintas Kevin Nolan ("Newcastle")