"Liverpool" vėl pirmauja Anglijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos "Premier" lygos XXXVI turo rungtynės.

Dvidešimt trečią pergalę iškovojo bei pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje bent iki rytojaus susigrąžino "Liverpool" klubas, išvykoje užtikrintai 3-0 įveikęs Londono "West Ham".

Dvikova svečiai pradėjo labai sėkmingai - sužaidus vos kiek daugiau nei 70 sekundžių Fernando Torresas tiksliu perdavimu išvedė Steveną Gerrardą vieną prieš vartininką Robertą Greeną, šis jį apsivarė bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

38 minutę "Liverpool" padvigubino pranašumą - Luisas Boa Morte baudos aikštelėje pargriovė Torresą ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Nors Gerrardo smūgį Greenas sugebėjo atremti, anglas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio bei padvigubino persvarą.

Prieš pat didžiąją pertrauką "West Ham" galėjo atgaivinti intrigą, tačiau vienas prieš Pepe Reiną po grubios Jamie Carragherio klaidos iššokęs Davidas Di Michele nesėkmingai bandė ispaną apsivaryti, per toli atsileido kamuolį, parkrito bei užsidirbo geltoną kortelę už pražangos imitavimą.

Antrajame kėlinyje "West Ham" nesėkmingai bandė sušvelninti skirtumą ir "Liverpool" galiausiai tuo pasinaudojo - 84 minutę Dirkas Kuytas perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Ryanui Babeliui, ir nors jo pirmąjį bandymą galva vartininkas atrėmė, olandas be vargo pasiuntė kamuolį į tinklą pakartotiniu mėginimu.

Londono "West Ham" 0 - 3 "Liverpool"
2' [0 - 1] Steven Gerrard
38' [0 - 2] Steven Gerrard
84' [0 - 3] Ryan Babel

38' Steven Gerrard ("Liverpool") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Blackburn" 2 - 0 "Portsmouth"
31' [1 - 0] Morten Gamst pedersen
58' [2 - 0] Benni McCarthy

86' John Utaka ("Portsmouth") nerealizavo 11 metr7 baudinio)

"Bolton" 0 - 0 "Sunderland"

Liverpulio "Everton" 0 - 0 Londono "Tottenham"

Londono "Fulham" 3 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
6' [1 - 0] Danny Murphy (iš 11 metrų baudinio)
14' [1 - 1] Ashley Young
46' [2 - 1] Diomansy Kamara
60' [3 - 1] Diomansy Kamara

"Hull" 1 - 2 "Stoke"
41' [0 - 1] Ricardo Fuller
73' [0 - 2] Liam Lawrence
90' [1 - 2] Andy Dawson

"West Bromwich" 3 - 1 "Wigan"
8' [1 - 0] Marc-Antoine Fortune
17' [1 - 1] Hugo Rodallega Martinez
59' [2 - 1] Chris Brunt
73' [3 - 1] Marc-Antoine Fortune