"Liverpool" viltys iškovoti kelialapį į Čempionų lygą blėsta © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos rungtynės.

Viltys iškovoti kelialapį į Čempionų lygą blėsta šalies vicečempionui "Liverpool" klubui, kuris išvykoje sužaidė tik lygiosiomis 1-1 su "Birmingham".

Pirmajame kėlinyje svečių krašto saugas Maxi Rodriguezas sudrebino skersinį, o kitoje aikštės pusėje Rogeris Johnsonas galva smūgiavo kiek netiksliai.

Nors antrojo kėlinio pradžioje Stevenas Gerrardas suklaidino gynėją ir išvedė 'raudonuosius' į priekį, jau netrukus po Jameso McFaddeno perdavimo pusiausvyrą atstatė Liamas Ridgewellas.

Dvikovai artėjant į pabaigą netikėtai anksti antrajame kėlinyje Fernando Torresą pakeitęs jaunasis puolėjas Davidas N'Gogas turėjo galimybių išplėšti pergalę, bet jomis nepasinaudojo.

Lygiosios leido "Liverpool" sumažinti atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje žengiančio "Man City" klubo iki keturių taškų, tačiau šis yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Liverpulio "Everton" 2 - 2 Londono "West Ham"
24' [1 - 0] Diniyar Bilyaletdinov
60' [1 - 1] Manuel da Costa
85' [2 - 1] Aiyegbeni Yakubu
87' [2 - 2] Araujo Ilan

"Birmingham" 1 - 1 "Liverpool"
46' [0 - 1] Steven Gerrard
56' [1 - 1] Liam Ridgewell

Londono "Fulham" 2 - 1 "Wigan"
34' [0 - 1] Jason Scotland
47' [1 - 1] Stefano Okaka Chuka
58' [2 - 1] Brede Hangeland