Liverpulio derbis baigėsi be įvarčių, "Chelsea" ir "Man City" ekipoms sekėsi skirtingai (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienio vakarą žaidžiamos dar šešerios 24-ojo turo rungtynės.

Pirmenybių lyderiai Londono "Chelsea" futbolininkai išvykoje susitiko su "Aston Villa". Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 1-2 palaužė šeimininkus.

Pirmasis "mėlynuosius" į priekį išvedė Edenas Hazardas, tačiau 48-ąją minutę "Aston Villa" sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto 66-ąją minutę Branislavo Ivanovičiaus įvartis nulėmė "Chelsea" pergalę.

Kitose rungtynėse svarbius taškus namų arenoje prarado antroje vietoje žygiuojantis "Manchester City" klubas. Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 1-1 sužaidė lygiosiomis su "Hull City".

Tuo tarpu dramatišką pergalę Londone pasiekė "Southampton" futbolininkai. 90-ąją minutę Sadio Mane pelnytas įvartis nulėmė svečių minimalią pergalę prieš QPR.

Taip pat pergalę iškovojo "Crystal Palace" klubas, o "Swansea" - "Sunderland" susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Paskutinės rungtynės įvyko Liverpulyje, kur buvo žaidžiamas miesto derbis. Savo stadione "Everton" atsilaikė prieš "Liverpool" ir susitikimas baigėsi be įvarčių.

"Raudonieji" su 39 taškais išlieka septintoje pozicijoje, o "Everton" rikiuojasi 12-oje vietoje.

"Aston Villa" 1 - 2 "Chelsea"

8' [0 - 1] E.Hazard

48' [1 - 1] J,Okore

66' [1 - 2] B.Ivanovič

"Man City" 1 - 1 "Hull City"

35' [0 - 1] D.Meyler

90' [1 - 1] J.Milner

QPR 0 - 1 "Southampton"

90' [0 - 1] S.Mane

"Leicester" 0 - 1 "Crystal Palace"

55' [0 - 1] L.Ledley

"Swansea" 1 - 1 "Sunderland"

42' [0 - 1] J.Defoe

66' [1 - 1] Ki Sung-Young

"Everton"0 - 0 "Liverpool"