Liverpulio derbyje - triuškinanti "Liverpool" pergalė, "Man Utd" ir "West Ham" įveikė savo varžovus (VIDEO)

Šiandien Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos trys atidėtos rungtynės.

Atidėtos 27-ojo turo rungtynės tarp "Liverpool" ir "Everton" įvyko "Anfield" stadione. Liverpulio derbyje - triuškinanti Jurgeno Kloppo auklėtinių pergalė.

"Raudonieji" pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė du įvarčius, kurie pasiuntė į nokdauną svečius iš to pačio miesto. 43-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Divockas Origi, o per pridėtą laiką dar vieną įvartį pridėjo Mamadou Sakho.

50-ąją minutę "Everton" liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Ramiro Mori. "Liverpool" pasipriešinimo nebesulaukė ir po Danielio Sturridge'o ir Coutinho įvarčių šventė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

"Liverpool" su 54 taškais priartėjo prie šeštos pozicijos. J. Kloppo treniruojama ekipa vis dar yra sužaidusi rungtynėmis mažiau, todėl po dar vienų rungtynių turės galimybę aplenkti "West Ham" ir pavyti "Man Utd".

Kitose 30-ojo turo atidėtose rungtynėse pergales šventė būtent "Man Utd" ir "West Ham" klubai. "Raudonieji velniai" rezultatu 2-0 palaužė "Crystal Palace", o "plaktukai" namuose įrodė pranašumą prieš "Watford".

"Liverpool" 4 - 0 "Everton"
43' [1 - 0] D. Origi
45' [2 - 0] M. Sakho
61' [3 - 0] D. Sturridge
76' [4 - 0] P. Coutinho
50' R. Mori ("Everton") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 3 - 1 "Watford"
11' [1 - 0] A. Carroll
45' [2 - 0] M. Noble (11 m. baudinys)
53' [3 - 0] M. Noble (11 m. baudinys)
64' [3 - 1] S. Prodl
90+1' T. Deeney ("Watford") nerealizavo 11 m. baudinio
90+3' N. Amrabat ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 2 - 0 "Crystal Palace"
4' [1 - 0] D. Delaney (į savus vartus)
55' [2 - 0] M. Darmian