Liverpulio miesto derbyje - "Liverpool" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vyko aštuonerios XXV turo rungtynės.

Liverpulio miesto derbyje pergalę iškovojo "Liverpool" klubas, namuose 1-0 palaužęs "Everton". Pirmajame kėlinyje geresnius šansus įmušti įvartį turėjo šeimininkai, kurių gretose Stevenas Gerrardas kelis sykius patikrino "Everton" vartininko Timo Howardo budrumą, tuo tarpu svečių gretose Pepe Reina nuginkluoti bandė gynėjas Baines'as.

"Liverpool" dar prieš baigiantis pirmajam kėliniui sugebėjo prisidaryti sau bėdų, kai 34-ąją minutę už grubią pražangą prieš Fellaini iš aikštės buvo išvytas gynėjas Sotirios Kyrgiakos.

Nepaisant to, "Liverpool" tik prasidėjus antrajam mačo kėliniui buvo priekyje, kai pasižymėjo Dirkas Kuytas. Šansą išlyginti rezultatą kiek vėliau turėjo svečių puolėjas Yakubu, bet nigeriečio smūgį puikiai atlaikė P.Reina.

"Everton" mačą taip pat baigė dešimtyje, mat už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas puolėjas Stevenas Pienaaras.

"Liverpool" 1 - 0 Liverpulio "Everton"
55' [1 - 0] Dirk Kuyt

34' iš aikštės pašalintas Sotirios Kyrgiakos ("Liverpool")
90' iš aikštės pašalintas Steven Pienaar ('"Everton")

„Bolton“ 0-0 „Fulham“

„Burnley“ 2 - 1 „West Ham“
14’ [1 - 0] David Nugent
55’ [2 - 0] Fox
81’ [2 - 1] Ilan

„Hull City“ 2 - 1 „Man City“
31’ [1 - 0] Jozy Altidore
54’ [2 - 0] George Boateng
59’ [2 - 1] Emanuel Adebayor

„Man Utd“ 5 - 0 „Portsmouth“
40’ [1 - 0] Wayne Rooney
45’ [2 - 0] Anthony Vanden Borre (į savo vartus)
59’ [3 - 0] Richard Hughes (į savo vartus)
62’ [4 - 0] Dimitar Berbatov
69’ [5 - 0] Marc Wilson (į savo vartus)

„Stoke City“ 3 - 0 „Blackburn“
8’ [1 - 0] Danny Higginbotham
45’ [2 - 0] Mamadi Sidibe
67’ [3 - 0] Matthew Etherington

‚Sunderland“ 1 - 1 „Wigan“
20’ [0 - 1] Mohamed Diamé
64’ [1 - 1] Kenwyne Jones

Londono "Tottenham" 0 - 0 Birmingemo "Aston Villa"