"Lokomotiv" sekantį sezoną Europoje nežais © Eurofootball.lt
Šiais metais puikų sezoną Europos aikštėse praleidęs Maskvos "%c00075" neteko galimybės rungtyniauti kurioje nors Europos taurių. Tai paaiškėjo po vakarykščių Rusijos taurės atsakomųjų ketvirtfinalio susitikimų.

Maskvos "Lokomotiv" 4:1 Jaroslavlio "%c00076"
Pirmosios rungtynės - 0:3

Įvarčiai:
42' Dmitrijus Loskovas (11 m.) [1:0]
54' Dmitrijus Chochlovas [2:0]
56' Sergėjus Gurenko [3:0]
57' Aleksandras Širko [3:1]
72' Dmitrijus Syčiovas [4:1]

"Lokomotiv" nuo pirmųjų minučių metėsi į puolimą. Tačiau pirmąjį įvartį pasiekė tik kėlinio gale. Gavęs Loskovo perdavimą baudos aikštelėje krinta Pymenovas, ir teisėjas ginčytiname momente skiria 11 m. baudinį. Mušdamas baudinį Loskovas nesuklydo - 1:0.
Antrojo kėlinio pradžioje Jaroslavlio futbolininkai dar labiau prispausti prie savo vartų. Syčiovas staigiu perdavimu išveda Chochlovą tete-a-tete su vartininku. Pastarajam nepalikta jokių šansų - 2:0. "Šinnik" nokdaune. Po 180 sekundžių rezultatas dar labiau padidėja - ant atsarginių suolelio rungtynes pradėjęs Ašvetija pastebi prie baudos aikštelės linijos visu greičiu atlekiantį Gurenko. Šiuolaikiškas perdavimas ir nepriekaištingas smūgis - 3:0. Rodos "Šinnik" neišvengs papildomo laiko. Tačiau Širko šiuo klausimu turėjo savo nuomonę - 3:1.
Po praleisto įvarčio "geležinkeliečiams" tenka viską pradėti iš naujo - reikia mušti du įvarčius. Pavyksta atlikti tik pusę darbo. Syčiovas po skersavimo į baudos aikštelę galva įmuša ketvirtąjį įvartį.

"Lokomotiv" tuo metu beliko tikėtis "%c00072" sėkmės Rusijos taurės varžybose. Tačiau jų viltis palaidojo "%c00113".

Maskvos "CSKA" 0:1 Samaros "Krylja Sovetov"
Pirmosios rungtynės - 1:2

Įvartis:
70' Sergėjus Vinogradovas [0:1]

Grozno "Terek" 3:0 Volgogrado "%c00116"
Pirmosios rungtynės - 0:2

Įvarčiai:
45' Mazajevas [1:0]
77' Džabrailovas [2:0]
90+1' Fedkovas [3:0]

Maskvos "%c00118" 0:0 Rostovo-na-Donu "%c00115"
Pirmosios rungtynės - 3:0