Londono derbyje – "Chelsea" pergalė, "City" ir "Liverpool" iškovojo svarbius tris taškus

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį vakare buvo sužaistos šešerios 28-ojo turo rungtynės. Vienos iš jų buvo ypač laukiamos – "Stamford Bridge" stadione įvyko Londono derbis.

Sekmadienį kovą dėl lygos taurės trofėjaus pralaimėjęs Londono "Chelsea" namuose priėmė "Tottenham". "Mėlynieji" įrodė, kad nesėkmė finale nepaveikė komandos – Mauricio Pochettino auklėtiniai varžovų aikštėje patyrė nesėkmę rezultatu 0:2.

Šia pergale aikštėje negalėjo mėgautis vartininkas Kepa, kuris dėl sekmadienį sukeltos audros buvo paliktas ant suolo. Jį šį kartą vartininko pozicijoje pakeitė Willy Caballero.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė nulinis rezultatas. Visgi antrajame kėlinyje "mėlynieji" įrodė savo pranašumą – 57-ąją minutę Pedro išvedė šeimininkus į priekį, o rungtynių pabaigoje pranašumą padidino į savus vartus įsispyręs Kierranas Trippieris.

Triuškinančią pergalę namuose atšventė lygos lyderė "Liverpool" komanda. Netikėtas Virgilo van Dijko dublis, taip pat du Sadio Mane ir vienas Divocko Origi įvartis leido "raudoniesiems" sutriuškinti "Watford" ekipą rezultatu 5:0.

Itin sunkią pergalę namuose šventė "Manchester City". Su "Liverpool" dėl titulo kovojantis "miestiečių" klubas po Sergio Aguero tikslaus 11 metrų baudinio išplėšė pergalę prieš "West Ham" ir išlaiko taško atsilikimą nuo lyderio.

Įvarčių fiestą "Emirates" stadione sukūrė Londono "Arsenal", kuris rezultatu 5:1 sutriuškino "Bournemouth" ir liko ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Pergalę taip pat atšventė traumų nukamuota "Manchester United". Romelu Lukaku dublis ir Ashley Youngo įvartis nulėmė pergalę prieš "Crystal Palace".

Paskutinėje dvikovoje "Southampton" namuose pranoko Londono "Fulham".

"Chelsea" 2 - 0 "Tottenham"
57' [1 - 0] Pedro
84' [2 - 0] K. Trippier (į savus vartus)

"Arsenal" 5 - 1 "Bournemouth"
4' [1 - 0] M. Ozil
27' [2 - 0] H. Mkhitaryan
30' [2 - 1] L. Mousset
47' [3 - 1] L. Koscielny
59' [4 - 1] P. Aubameyang
78' [5 - 1] A. Lacazette

"Southampton" 2 - 0 "Fulham"
23' [1 - 0] O. Romeu
40' [2 - 0] J. Ward-Prowse

"Crystal Palace" 1 - 3 "Man Utd"
33' [0 - 1] R. Lukaku
52' [0 - 2] R. Lukaku
66' [1 - 2] J. Ward
83' [1 - 3] A. Young

"Liverpool" 5 - 0 "Man City"
9' [1 - 0] S. Mane
20' [2 - 0] S. Mane
66' [3 - 0] D. Origi
79' [4 - 0] V. van Dijk
82' [5 - 0] V. van Dijk

"Man City" 1 - 0 "West Ham"
59' [0 - 1] S. Aguero (11 m. baudinys)