Londono derbyje - "Chelsea" triumfas (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos VII turo rungtynės.

Centrinėje dvikovoje "Stamford Bridge" stadione tarp dviejų Londono komandų - "Chelsea" ir "Arsenal" - rezultatu 2-0 triumfavo čempionate pirmaujantys "mėlynieji".

Šeimininkai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje po techniško Didier Drogbos įvarčio. Šeštąjį kartą pirmenybėse pasižymėjęs Dramblio Kaulo Kranto nacionalinės rinktinės narys tikslių smūgių skaičiumi pasivijo "Manchester Utd" puolėją Dimitarą Berbatovą ir komandos draugą Florentą Maloudą.

"Aristokratų" pergalę 85 minutę firminiu baudos smūgiu užtvirtino gynėjas Alexas.

Dar vieną sensacingą pralaimėjimą patyrė iš gilios duobės neišbrendantis "Liverpool" klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 pralaimėjęs tik šį sezoną į aukščiausiąją lygą iškopusiai "Blackpool" ekipai.

Roy'aus Hodgsono komanda, dar prieš dvejus metus buvusi šalies vicečempione, po septynių turų žengia 18 vietoje ir yra iškritimo į žemesniąją lygą zonoje.

Svečiai po pirmajame kėlinyje realizuoto 11 metrų baudinio ir tikslaus smūgio ilsėtis išėjo pirmaudami 2-0. Nepaisant visų 'raudonųjų' pastangų ir gana ankstyvo Sotirioso Kyrgiakoso įvarčio, "Blackpool" atsilaikė ir šventė pergalę.

Pirmajame dienos mače ambicingasis "Man City" klubas namie po atkaklios kovos 2-1 palaužė "Newcastle" ekipą.

Ši pergalė leido Roberto Mancini auklėtiniams pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus 18 minučių, kai Mike'ui Williamsonui baudos aikštelėje pargriovus Carlosą Tevezą pastarasis pats sėkmingai realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį.

Tačiau jau netrukus 'šarkos' atstatė pusiausvyrą - stipriu smūgiu iš arti įvartį įmušė Jonasas Gutierrezas.

Visgi šeimininkams nusišypsojo sėkmė - po keitimo aikštėje pasirodęs Adamas Johnsonas 75 minutę antrą kartą nuginklavo "Newcaslte" vartininką ir atnešė savo komandai tris taškus.

Negana to, kad buvo patirtas pralaimėjimas, "Newcastle" neišvengė ir nuostolių - sužaidus vos 4 minutes aikštę turėjo palikti krašto saugas Hatemas Ben Arfa. Įtariama, kad 23 metų futbolininkui po kontakto su nuolatos kietai rungtyniaujančiu Nigeliu de Jongu galėjo lūžti koja.

"Man City" 2 - 1 "Newcastle"
18' [1 - 0] C.Tevez (iš 11 m. baudinio)
24' [1 - 1] J.Gutierrez
75' [2 - 1] A.Johnson

"Liverpool" 1 - 2 "Blackpool"
29' [0 - 1] C. Adam (iš 11 m. baudinio)
45' [0 - 2] L. Varney
53' [1 - 2] S. Kyrgiakos

Londono "Chelsea" 2 - 0 Londono "Arsenal"
39' [1 - 0] D. Drogba
85' [2 - 0] R. Alex