Londono derbyje dramatiškas lygiąsias „Arsenal“ ekipai išplėšė A. Lacazette'as © REUTERS nuotr.

8-asis Anglijos „Premier“ lygos turas buvo uždarytas dramatiškomis lygiosiomis Londono derbyje.

„Arsenal“ Londono derbyje 2:2 sužaidė su „Crystal Palace“ ekipa.

Po pirmojo kėlinio „kanonieriai“ pirmavo 1:0. 8-ąją rungtynių minutę šeimininkus į priekį išvedė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Vėliau iniciatyvą perėmė „Crystal Palace“ ekipa, kurią realizavo 50-ąją ir 73-iąją minutę, kuomet atitinkamai pasižymėjo puolėjai Christianas Benteke ir Odsonne'as Edouardas.

Galiausiai tašką rungtynėse „kanonieriams“ dramatiškai išplėšė Alexandre'as Lacazette'as. Po kampinio atšoko kamuolys prancūzui ir šis 90+5' rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šių lygiųjų tarp „Crystal Palace“ ir „Arsenal“ atotrūkis lieka 3 taškai.

Ateinantį penktadienį „Arsenal“ namuose atidarys 9-ąjį „Premier“ lygos turą, kuomet susitiks su „Aston Villa“ ekipa.