Londono derbyje - sunki "Chelsea" ekipos pergalė (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko šeštoji 13-ojo turo dvikova.

"Stamford Bridge" stadione susitiko dvi Londono ekipos - "Chelsea" ir "Tottenham". Antonio Conte auklėtiniai po atkaklios kovos rezultatu 2-1 pranoko "Spurs" vienuolikę ir išlieka Anglijos pirmenybių lyderiu.

Nuo pat rungtynių pradžios aukštą presingą pasirinko Mauricio Pochettino auklėtiniai. Agresyvus žaidimas priekyje "Spurs" ekipai atnešė naudos jau 11-ąją minutę - įspūdingą įvartį pasiekė Christianas Eriksenas.

"Spurs" po įvarčio į gynybą atsitraukti neketino, tačiau praėjus pusvalandžiui "Chelsea" ekipa pradėjo aštrinti savo atakas.

33-ąją minutę Harry Kane'as sukūrė pavojingą progą, tačiau į jo smūgį reagavo Thibaut Courtois. 43-ąją minutę gerą šansą išlyginti turėjo Edenas Hazardas, kai jam kamuolį atidavė pats Hugo Llorisas. Visgi, smūgis nebuvo toks pavojingas.

Kėlinio pabaigoje "Tottenham" vartus užgulti nusprendę "Chelsea" futbolininkai galiausiai pasiekė išlyginamąjį įvartį. Pedro, suklaidinęs varžovus, puikiu ir suktu smūgiu nepaliko jokių vilčių H. Llorisui.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. 51-ąją minutę "mėlyniesiems" pavyko rezultatą persverti jų naudai - po puikaus Diego Costos reido ir perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Victoras Mosesas nuo Jano Vertongheno kojų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Vos po kelių minučių "Chelsea" gynėjas Marcosas Alonso galėjo smeigti trečiąjį įvartį į "Tottenham" vartus, tačiau iš dėkingos situacijos nesugebėjo tiksliai nukreipti kamuolio.

Per likusį laiką "Tottenham" dar bandė išsigelbėti ir geras progas turėjo C. Eriksenas su Dele Alli, tačiau nuginkluoti T. Courtois Šiaurės Londono ekipai taip ir nepavyko ir pergalę rezultatu 2-1 šventė šeimininkai.

"Chelsea" iškovojo septintąją pergalę iš eilės ir su 31 tašku lieka "Premier" lygos lyderiu. Nuo jų vienu tašku atsilieka "Liverpool" bei "Manchester City". Tuo tarpu "Tottenham" po pralaimėjimo nuo lyderių padidino atsilikimą 7 taškais.

"Chelsea" 2 - 1 "Tottenham"
11' [0 - 1] C. Eriksen
45' [1 - 1] Pedro
51' [2 - 1] V. Moses

Startinės sudėtys:

"Chelsea": Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard.

"Tottenham": Lloris, Walker, Dier, Vertonghen, Wimmer, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane.