Londono derbyje - "West Ham" pergalė prieš "Fulham" © Eurofootball.lt
Pirmą pralaimėjimą per pastaruosius dešimt mačų sekmadienį patyrė Londono "Fulham" klubas, Anglijos "Premier" lygos XXII turo dvikovoje išvykoje 1-3 nusileidęs kitai sostinės "West Ham" ekipai.

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus vos 7 minutes, kai nevykusiai perdavimą atgal mėginęs atlikti Johnas Pantsilas pats to nenorėdamas išvedė į patogią poziciją italą Davidą Di Michele ir šis nesuklydo, nukreipdamas kamuolį į tinklą.

Tiesa, jau 22 minutę "Fulham" atstatė pusiausvyrą - po įspūdingo reido galingu smūgiu iš 25 metrų pasižymėjo Paulas Konchesky.

Bet būtent pastarojo klaida 60 minutę - pražanga baudos aikštelėje prieš puolėją Carltoną Cole'ą - leido Markui Noble'ui realizuoti teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir grąžinti pranašumą "West Ham" - 2-1.

Nepaisant visų "Fulham" pastangų, 76 minutę krito ir trečiasis įvartis - praradę kamuolį aikštės viduryje svečiai nesugebėjo grįžti į gynybą ir tuo pasinaudojo Cole'as, pasižymėjęs penktame mače iš eilės.

Po šios pergalės "West Ham" su 29 taškais pakilo į 8 vietą turnyrinėje lentelėje, o "Fulham" smuktelėjo į 10 poziciją.

Londono "%c00248" 3 - 1 Londono "%c00044"
7' [1 - 0] David Di Michele
23' [1 - 1] Paul Konchesky
60' [2 - 1] Mark Noble (iš 11 metrų baudinio)
76' [3 - 1] Carlton Cole