Londono klubai iškovojo po tašką, "Liverpool" kyla į šeštąją poziciją (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos paskutinės ketvierios 14-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione įvyko Londono derbis, kuriame ginklus surėmė "Tottenham" ir "Chelsea" futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai atsilaikė išvykoje ir susitikimas baigėsi rezultatu 0-0.

Pirmajame kėlinyje aiškų pranašumą tiek su kamuoliu, tiek pavojingomis progomis turėjo "Spurs" ekipa. Šiaurės Londono klubas turėjo keletą pavojingų išpuolių prie Asmiro Begovičiaus vartų, tačiau įvarčio šeimininkų žiūrovai neišvydo.

Kitos 45 minutės buvo kiek kitokios, nors su kamuoliu ir toliau dominavo Mauricio Pochettino auklėtiniai. Vis dėlto "Spurs" sulaukė ir rimtesnių "Chelsea" bandymų, tačiau Hugo Lloriso ginamiems vartams didesnio rūpesčio nesukėlė.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal' nesugebėjo palaužti "Norwich" ir sužaidė lygiosiomis 1-1. Po lygiųjų "kanonieriai" lieka ketvirtoje vietoje.

Tuo tarpu svarbią pergalę kovoje dėl didžiojo ketverto iškovojo "Liverpool" futbolininkai. Jameso Milnerio įvartis "raudoniesiems" atnešė tris taškus ir leido pakilti net į šeštąją poziciją.

Paskutinis šios dienos susitikimas tarp "West Ham" ir "West Brom" baigėsi lygiosiomis.

"Tottenham" 0 - 0 "Chelsea"

"West Ham" 1 - 1 "West Brom"

17' [1 - 0] M. Zarate

50' [1 - 1] W. Reid (į savus vartus)

"Liverpool" 1 - 0 "Swansea"

62' [1 - 0] J. Milner (11m. baudinys)

"Norwich" 1 - 1 "Arsenal"

30' [0 - 1] M. Ozil

43' [1 - 1] L. Grabban