Luisas Enrique: L. Messi reabilitacija vyksta pagal planą

Luisas Enrique teigia, kad Lionelio Messi reabilitacija vyksta taip, kaip klubas planavo, tačiau neatskleidė kada „Barcelona“ tikisi sulaukti puolėjo sugrįžimo.

Messi dėl traumos nerungtyniauja nuo rugsėjo pabaigos. Buvo viliamasi, kad Argentinos rinktinės kapitonas bus pasirengęs rungtynėms su Madrido „Real“ lapkričio 21 dieną. Tiesa, Ispanijoje pasirodė pranešimų, kad „Barcos“ žvaigždė turėjo trukdžių reabilitacijoje ir praleis „El Clasico“. Nepaisant to, Luisas Enrique panašu, kad nėra susirūpinęs dėl žaidėjo gyjimo proceso.

„Neturiu jokių naujienų. Jis atsigauna normaliai atsižvelgiant į traumą, kurią buvo patyręs. Kiekvienam žaidėjui reikia atlikti šiek tiek skirtingą reabilitaciją, tačiau kiek aš žinau, jis progresuoja gerai, taip kaip ir turėtų futbolininkas su tokia trauma.“, - Goal.com antradienį teigė strategas.

Paklaustas, ar jo nuomone Neymaras perėmė lyderio rolę, kai Messi buvo traumuotas, „Barcelonos“ treneris atsakė: „Tai yra klausimas kurio man dar neteko girdėti! Kai mes sudėtyje turime Messi, mes galime rungtyniauti šiek tiek kitaip. Tačiau aš visada prašau žaidėjų padaryti viską ką jie gali ir mažiau remtis kitų žaidėjų pagalba“.

„Barcelona“ komanda net ir be savo lyderio šį sezoną dalijasi pirma-antra vietomis „La Liga“ pirmenybėse ir pirmauja Čempionų lygos E grupėje.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė