Lyderiams poilsio suteikusi „Leicester“ ekipa nesugebėjo įveikti „Crystal Palace“ © PA nuotr.

Pirmadienį startavo 16-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Lyderiams poilsio suteikusi „Leicester City“ ekipa išvykoje tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su pastaruoju metu itin prastus rezultatus demonstravusiais „Crystal Palace“ futbolininkais.

„Lapės“ jau 19-ąją minutę turėjo šansą išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Kelechi Iheanacho.

Įvarčiai pabiro antroje mačo dalyje. 58-ąją minutę „Crystal Palace“ į priekį išvedė komandos lyderis Wilfriedas Zaha.

Po praleisto įvarčio Brendanas Rodgersas į aikštę metė savo puolimo lyderį Jamie Vardy, vis tik pastarasis buvo ganėtinai blankus.

Svečiams tašką išplėšė solidžią formą pastaruoju metu demonstruojantis Harvey Barnesas, kuris 83-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Lapės“ po šių lygiųjų bent trumpam pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.