Lyderis "Leicester" didina atotrūkį, "West Ham" išplėšė dramatišką pergalę prieš "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos 29-ajame ture sužaistos dar septynios rungtynės, kuriose užfiksuota daugybę įvarčių.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko tarp Liverpulio "Everton" ir Londono "West Ham". Turnyrinės lentelės penketuke esanti "plaktukų" ekipa panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę rezultatu 2-3.

13-ąją minutę Romelu Lukaku išvedė "Everton" į priekį, tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui Kevinas Mirallas buvo pašalintas iš aikštės, o tai suteikė šansų svečiams iš sostinės.

Vis dėlto 56-ąją minutę "irisai" padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, o galutinį tašką 69-ąją galėjo padėti tas pat R. Lukaku, bet belgui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Minutės tiksėjo ir atrodė, kad Roberto Martinezo auklėtinių pergalė šiame susitikime yra garantuota, tačiau intrigą 78-ąją minutę sugrąžino tikslus Michailo Antonio smūgis į varžovų vartų stačiakampį.

Vos po trijų minučių rezultatas jau tapo lygus, o pergalę nulėmusį įvartį 90-ąją minutę pelnė Dimitris Payetas. Įspūdingą "come-backą" pademonstravęs "West Ham" klubas pakilo į penktąją vietą.

Apmaudžią pergalę rungtynių pabaigoje prieš "Stoke City" namuose išleido Londono "Chelsea", o "Manchester City" nepasigailėjo "Aston Villa" vienuolikės. Dar kiti susitikimai baigėsi "Bournemouth" ir "Swansea" pergalėmis, o "Southampton" - "Sunderland" dvikova baigėsi lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro dvikovoje susigrūmė vietos "Watford" prieš "Leicester City" futbolininkus. Vienintelis 56-ąją minutę Riyado Mahrezo pelnytas įvartis nulėmė "lapių" pergalę prieš šeimininkus.

"Leicester" pasinaudojo Šiaurės Londono klubų lygiosiomis ir nuo "Tottenham" atitrūko iki 5 taškų skirtumo. Iki pirmenybių pabaigos lieka dar 9 rungtynės.

"Everton" 2 - 3 "West Ham"
13' [1 - 0] R. Lukaku
56' [2 - 0] A. Lennon
78' [2 - 1] M. Antonio
81' [2 - 2] D. Sakho
90' [2 - 3] D. Payet
34' K. Mirallas ("Everton") pašalintas iš aikštės
69' R. Lukaku ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

"Chelsea" 1 - 1 "Stoke City"
39' [1 - 0] B. Traore
85' [1 - 1] M. Diouf

"Man City" 4 - 0 "Aston Villa"
48' [1 - 0] Y. Toure
50' [2 - 0] S. Aguero
60' [3 - 0] S. Aguero
66' [4 - 0] R. Sterling
73' S. Aguero ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio

"Newcastle" 1 - 3 "Bournemouth"
28' [0 - 1] S. Taylor (į savus vartus)
70' [0 - 2] J. King
80' [1 - 2] A. Perez
90' [1 - 3] C. Daniels

"Southampton" 1 - 1 "Sunderland"
85' [0 - 1] J. Defoe
90' [1 - 1] V. van Dijk
79' J. Fonte ("Southampton") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 1 - 0 "Norwich"
61' [1 - 0] G. Sigurdsson

"Watford" 0 - 1 "Leicester"
56' [0 - 1] R. Mahrez