Lyderių pergalės Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos IX turo rungtynės, kuriose pergales šventė lyderiai - Milano "Inter" ir Genujos "Sampdoria".

Nugalėtojo titulą ginantis ir pirmoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantis "Inter" klubas namie 2-1 nugalėjo "Catania".

Šeimininkai į priekį išsiveržė sužaidus 13 minučių, kuomet įvartį įmušė Sulley Muntari, o pirmojo kėlinio antroje pusėje persvarą padvigubino Wesley Sneijderis.

Dvikovos pabaigoje Giuseppe Mascara realizavo 11 metrų baudinį ir neleido šeimininkams ramiai baigti mačo, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Kitoje dvikovoje "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi be didesnio vargo 4-1 sutriuškino buksuojančią "Bologna" vienuolikę.

Rungtynių lemtis buvo nuspręsta per pirmąjį pusvalandį - 8 minutę šeštą įvartį šį sezoną įmušė Giampaolo Pazzini, kiek vėliau dublį pridėjo Daniele Mannini, o 33 minutę tolimu smūgiu Reto Ziegleris pradėjo varžovų triuškinimą.

Negana to, iš aikštės buvo pašalintas "Bologna" puolėjas Marco Di Vaio, o paguodos įvartis antrajame kėlinyje didelio džiaugsmo svečiams nesukėlė.

Milano "Inter" 2 - 1 "Catania"
13' [1 - 0] Sulley Muntari
31' [2 - 0] Wesley Sneijder
84' [2 - 1] Giuseppe Mascara (iš 11 metrų baudinio)

Genujos "Sampdoria" 4 - 1 "Bologna"
7' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
16' [2 - 0] Daniele Mannini
26' [3 - 0] Reto Ziegler
33' [4 - 0] Daniele Mannini
62' [4 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

27' iš aikštės pašalintas Marco Di Vaio ("Bologna")