Lyderių pergalės Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate antradienio vakarą vyko ketverios 32-ojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo šalies čempionas Miuncheno "Bayern", kuris 3-0 įveikė Leverkuzeno "Bayer" ekipą.

Per pirmąjį kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo, nors "Bayern" gretose progų pasižymėti buvo. Visgi nei Lukasas Podolski, nei Luca Toni jų neišnaudojo. Tačiau jau iškart po petraukos šeimininkai buvo priekyje - po L.Podolskio perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo puolėjas Luca Toni.

59 minutę "Bayern" padvigubino persvarą, kai stipriu bei tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos lyderis Franckas Ribery. Po dvylikos minučių pasinaudojęs "Bayer" gynėjų klaidomis trečią įvartį pelnė L.Podolski. Per likusį laiką nė viena iš komandų nepasižymėjo ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svarbią "Bayern" pergalę, rezultatu 3-0.

Nuo "Bayern" neatsilieka "Wolfsburg" klubas, kuris taip pat namuose 3-0 įveikė Dortmundo "Borussia". Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Edinas Dzeko dar vieną pridėjo Grafite.

Nuo lyderių nesirengia atitrūkti ir Berlyno "Hertha". Sostinės klubas išvykoje, po Patricko Eberto bei Santoso Cicero įvarčių, įveikė "Koln".

Paskutiniame dienos mače pergalę taip pat iškovojo "Hannover", kuris išvykoje po atkaklios kovos 3-2 įveikė autsaiderę "Karlsruhe".

"Wolfsburg" 3 - 0 Dortmundo "Borussia"
15' [1 - 0] Edin Dzeko
47' [2 - 0] Grafite
85' [3 - 0] Edin Dzeko

75' iš aikštės pašalintas Kevin-Prince Boateng ("Borussia")

Miuncheno "Bayern" 3 - 0 Leverkuzeno "Bayer"
47' [1 - 0] Luca Toni
59' [2 - 0] Franck Ribery
71' [3 - 0] Lukas Podolski

"Koln" 1 - 2 Berlyno "Hertha"
42' [0 - 1] Santos Cicero
53' [0 - 2] Patrick Ebert
90' [1 - 2] Adil Chihi

"Karlsruhe" 2 - 3 "Hannover"
11' [1 - 0] Alexander Iashvili
32' [2 - 0] Lars Stindl
42' [2 - 1] Sergio Pinto
45' [2 - 2] Mikael Forssell
64' [2 - 3] Hanno Balitsch