Lygiųjų šeštadienis "Premier" lygoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį keturi iš šešių susitikimų "Premiership" 33-iajame ture baigėsi lygiosiomis. Pergales iškovojo tik "Bolton" ir Birmingemo "Aston Villa".

"Crystal Palace" ir "Norwich" ir toliau yra iškritimo zonoje, kadangi šių autsaiderių dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

Pasinaudoję "Liverpool" lygiosiomis su "Tottenham", į penktą vietą pakilo "Bolton", svečiuose 1-2 įveikę "Charlton". Lygiosios rezultatu 2-2 yra labai skaudus smūgis Rafaelio Benitezo vadovaujamai Liverpūlio ekipai kovoje dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų Lygoje, kadangi kita miesto komanda "Everton", šiuo metu užimanti ketvirtą vietą, pirmauja trim taškais ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Žingsnelį link išlikimo lygoje žengė Londono "Fulham" klubas, namie sužaidęs lygiosiomis su "Man City" vienuolike, tačiau "Southampton", namie iššvaistęs dviejų įvarčių persvarą prieš "Aston Villa" ir pralaimėjęs 2-3, ir toliau balansuoja ties iškritimo riba.

Šeštadienio rezultatai

"Charlton" 1 - 2 "Bolton"
58' [1 - 2] El-Hadji Diouf
29' [1 - 1] Francis Jeffers
7' [0 - 1] Jay-Jay Okocha (11 m.)

"Crystal Palace" 3 - 3 "Norwich"
83' [3 - 3] Andy Johnson (11 m.)
73' [2 - 3] Hughes
53' [1 - 3] McKenzie
45' [1 - 2] Ashton
22' [1 - 1] Ashton
5' [1 - 0] Kolkka

Londono "Fulham" 1 - 1 "Man City"
76' [1 - 1] Luis Boa Morte
20' [0 - 1] Claudio Reyna

"Liverpool" 2 - 2 "Tottenham"
63' [2 - 2] Sami Hyypia
55' [1 - 2] Robbie Keane
44' [1 - 1] Luis Garcia
12' [0 - 1] Erik Edman

"Southampton" 2 - 3 Birmingemo "Aston Villa"
72' [2 - 3] Steven Davis
70' [2 - 2] Nolberto Solano
55' [2 - 1] Carlton Cole
13' [2 - 0] Peter Crouch
4' [1 - 0] Kevin Phillips

"Birmingham" 0 - 0 "Portsmouth"