"Lyon" ir PSG mače užfiksuotos lygiosios, o "Monaco" pralaimėjo svečiuose

Sužaidus paskutiniąsias trejas rungtynes, baigėsi 24-asis Prancūzijos čempionato turas, kuriame netrūko intriguojančių kovų.

Pirmieji savo jėgas išmėgino lentelės vidutiniokai "Guingamp" ir šalies vicečempionai "Monaco" futbolininkai. Nepaisant to, kad dar pirmajame kėlinyje varžovai liko dešimtyje, Monako kunigaikštystės ekipa ne tik nesugebėjo jų įveikti, bet dar ir pralaimėjo. Antrojo kėlinio pradžioje vienintelį mačo įvartį pelnė Dorianas Leveque.

Leonardo Jardimo auklėtiniai nepasinaudojo proga aplenkti užvakar lygiosiomis su "Lens" sužaidusio "Saint Etienne" ir pakilti į ketvirtąją vietą, leidžiančią rungtyniauti UEFA Europos lygoje.

Visą savaitgalį vainikavo "Ligue 1" pirmaujančio "Lyon" bei čempiono titulą ginančio ir vos dviem taškais atsiliekančio "Paris Saint-Germain" akistata.

Liono futbolininkai, nors rungtyniavo namuose, beveik visas rungtynes buvo priversti gintis. Vis dėlto, būtent jie pirmieji išsiveržė į priekį - įvartį pelnyti pavyko negalintį žaisti komandos lyderį Alexandre'ą Lacazette'ą pakeitusiam Clintonui Njie.

Įvykiai antrajame kėlinyje parodė, jog futbole sėkmės dažniau susilaukia ilgiau kamuolį kontroliuojančios bei agresyviau atakuojančios ekipos. 69-ąją minutę į šeimininkų vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, o jį užtikrintai realizavo Zlatanas Ibrahimovičius.

Prancūzijos grandų susirėmimas baigėsi rezultatu 1-1. "Lyon" 2 taškų persvarą prieš šio vakaro varžovus bei vakar lygiosiomis sužaidysį "Marseille" išlaiko ir toliau.

"Guingamp" 1 - 0 "Monaco"
21' Mustapha Diallo ("Guingamp") pašalintas iš aikštės
[1-0] 51' Dorian Leveque

"Nice" 0 - 0 "Nantes"

"Lyon" 1 - 1 "Paris Saint-Germain"
[1-0] 31' Clinton Njie
[1-1] 69' Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)