"Lyon" laimėjo Prancūzijos supertaurę © Eurofootball.lt
Prancūzijos čempionas "%c00055" iškovojo pirmą naujo sezono trofėjų - Cannes mieste vykusiose rungtynėse buvo įveiktas "%c00023" klubas.

Savo komandą į priekį 55 minutę išvedė brazilas Elberas (%p00576), tačiau po šešiolikos minučių Fiorese (%p01159) išlygino rezultatą. Pasibaigus pagrindiniam laikui stadiono švieslentėje vis dar degė du vienetai, taigi pagal taurės taisykles buvo mušami 11 metrų baudiniai.

Ir viena ir kita komanda neįmušė vieno iš penkių pirmųjų baudinių, o abu šešti smūgiai buvo tikslūs. Tada eilė atėjo į aikštę po keitimo išėjusiam Toure (%p00371), bet jo bandymą atrėmė "Lyono" vartininkas Coupet (%p00558). Berthod nuo 11 metrų žymos smūgiavo tiksliai, ir lygos čempionai pratęsė seriją, pagal kurią šioje taurėje jie jau penktą sezoną nugali šalies taurės laimėtojus.

Tai taip pat buvo trečiasis iš eilės "Lyon" Prancūzijos triumfas supertaurėje: 2002-aisiais jie nugalėjo "Lorient" 5-1, o praėjusį sezoną įveikė "%c00025" 2-1.