"Lyon" namie palaužė "Nantes", "Marseille" ir "Saint Etienne" sužaidė lygiosiomis

Šiandien tęsiasi 25-ojo Prancūzijos čempionato turo rungtynės.

Pirmieji į kovą Guingampe stojo vietos futbolininkai bei "Montpellier" vienuolikė. Nepasaint to, kad šeimininkai kontroliavo kamuolį daugiau, negu 60 procentų mačo laiko, varžovai atliko daugiau smūgių į vartus ir dukart pasižymėjo. Tai padarė Morganas Sansonas bei Kevinas Berigaud. Tiesa, svečiai turėjo progą "Guingamp" komandą dar ir sutriuškinti, tačiau dvikovos pabaigoje 11 metrų baudinio nerealizavo Djamelis Bakaras.

Šiek tiek vėliau "Ligue 1" lyderis "Lyon" namuose priėmė vidutinioką Nantes. Huberto Fournier auklėtiniai visą susitikimą dominavo, bet varžovų vartininką nuginkluoti sugebėjo tik 67-ąją minutę, kai po Alexandre'o Lacazette'o perdavimo pasižymėjo Nabilis Fekiras. Šiame mače sirgaliai taip pat išvydo nerealizuotą 11 metrų baudinį - netiksliai nuo žymos smūgiavo Maxime'as Gonalons.

Po nelengvos pergalės "Lyon" susigrąžino pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau "Paris Saint-Germain" lenkia tik dviem taškais.

Paskutiniajame susitikime rungtyniavo vienos pajėgiausių šio sezono lygos komandų "Marseille" ir "Saint Etienne". Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė nuliai, tačiau antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo daug veiksmo.

54-ąją minutę Maxas-Alainas Gradelis išvedė šeimininkus "Saint Etienne" į priekį, tačiau vos po 13 minučių Michy Batshuayi dublio dėka 2-1 jau pirmavo "Marseille". Vis dėlto, Marcelo Bielsos auklėtiniais pranašumo išlaikyti nepavyko - lygiąsias paskutinėmis dvikovos minutėmis išplėšė Mevlutas Erdincas.

Po lygių "Marseille" leido dviem taškais atitrūkti antrojoje vietoje esančiam PSG bei trimis taškais - pirmaujančiam "Lyon". "Saint Etienne" išlaiko penktąją poziciją.

"Guingamp" 0 - 2 "Montpellier"
[0-1] 2' Morgan Sanson
[0-2] 55' Kevin Berigaud
90' Djamel Bakar ("Montpellier") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Lyon" 1 - 0 "Nantes"
[1-0] 67' Nabil Fekir
90' Maxime Gonalons ("Lyon") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Reims" 0 - 0 "Metz"