M. Alonso išgelbėjo "Chelsea" nuo pralaimėjimo Bornmute

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar trejos 28-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" ekipą nuo dar vieno pralaimėjimo išgelbėjo Marcosas Alonso. Jo dublis nulėmė "mėlynųjų" lygiąsias 2:2 su "Bournemouth" komanda.

Skaudų pralaimėjimą savaitės viduryje patyrę Franko Lampardo auklėtiniai tik pačioje rungtynių pabaigoje išvengė dar vienos nesėkmės.

"Mėlynieji" neblogai pradėjo susitikimą ir 33-ąją minutę įgijo pranašumą po tikslaus M. Alonso smūgio. Visgi svečiams katastrofiškai susiklostė antrojo kėlinio pradžia – "Bournemouth" per 3 minučių atkarpą (54 ir 57 min.) įmušė du įvarčius persvėrė rezultatą savo naudai.

Po vieną įvartį pridėjo Jeffersonas Lerma ir Jushua Kingas.

Rungtynių pabaigoje "Bournemouth" savo pajėgas sutelkė į gynybą, tačiau 85-ąją minutę tam pačiam M. Alonso pavyko rasti spragą varžovų gynyboje ir taip išlyginti rezultatą.

"Chelsea" toliau lieka ketvirtoje vietoje, tačiau "Man Utd" turės progą sumažinti atsilikimą iki 1 taško.

Kitos dvikovos baigėsi "West Ham" pergale prieš "Southampton" ir "Newcastle" – "Burnley" lygiosiomis.

"Bournemouth" 2 - 2 "Chelsea"
33' [0 - 1] M. Alonso
54' [1 - 1] J. Lerma
57' [2 - 1] J. King
86' [2 - 2] M. Alonso

"Newcasle" 0 - 0 "Burnley"

"West Ham" 3 - 1 "Southampton"
15' [1 - 0] J. Bowen
31' [1 - 1] M. Obafemi
40' [2 - 1] S. Haller
54' [3 - 1] M. Antonio

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • Aš Audrius

Giroud turejo imust tada

• 5
  • Eziukassss (IP: 22190045a)

Ei, visi klausykite, eikite visi gelbeti kloppo gauja nuo suduchinimo,nuo autsaideriu beveik didziausiu pl, rezas yra 3-*, Watfordo elniai triuskina livarpool, net fa bachurai nebegelbeja kloppo gauja, jau ant ikyrejo, kad jau atsibodo livarpool subines gelbejimas, o dabar Watford juos destroy to livarpool, omgg, watfordas yra geriausia pl komanda, mldc, geriausia mano diena per PL, livarpool sika i kelnes jau, kad ne padarys istorija be pralaimejimu kaip arsenalas, jau ant nusiko, kad 3-0, kazkokie ubagai taso, turbut vaidoshius dziaugiasi jau, vaidoshiau, tikiuosi, kad tu nepraleidai si tuos progos pamatyti, kaip ubagai taso tuos gaidelius su skiautere kloppo firmine

• 5
  • Kitas mačas (IP: fd39a2041)

Ką ten Watford su Liverpooliu išdarinėja ...

• 4
  • Giasiukas (IP: 22190045a)

Watfordas padare paslauga eziukui ir vaidoshiui, mldc, bent jau Watford nenuvyle, kaip kiti klausai pl komos

• 4

Watford yra didvyriai PL!

• 4
  • Skylamusis (IP: 7e5511814)

Betruksta kad Alteticas ismestu is CL ir butu ziauru Liverpoliui 😀 CL baigias i pralaimejus sita maca EPL irgi nebera prasmes kovot nes auksines taures nebegaus, tektu ramiai pabaigt sezona titula pasiimt 😀

• 3
  • Jack (IP: 7e5511814)

Poolis nebegaus auksines taures 😃 Duzo viltys 😀

• 4
  • Tara (IP: 22190045a)

Eurofootball gali jau rasyti, kad Watford elniai suduchino kloppo gauja, pirmieji malaciai PL

• 4

• 4

• 4

Alonso sian buvo laiku ir vieyoje. Idomus matchas, vos paleido vadzias Chelsea ir oponentai skaudziai dure pora smugiu. Gale uzspaude Chelsea, bet sakyciau laiko truko. Reik anksciau ijunkt aukstesne pavara. Barkley sian patiko, pora geru smugiu atliko.

• 3

• 5
  • Blue blood

Gerai ,kad alonso isgelbejo ir padejo iskovoti taska,nes ginyboje tebe lieka nestabilu

• 1
  • The best (IP: f0192cafe)

Nusivažiavo chelsea juodai

• 3
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Gaila kad taip Chelsea zaizdami,suteikia kazkokiu Tai vilciu,mu komandai pasvajoti apie 4_ tuka, kur jiems ne vieta ten buti,manau to ir nebus ,nes mu 4_ tuko ,neverti