M. Depay'us greičiausiai bus priverstas praleisti Europos čempionatą

Vienas "Lyon" ekipos ir Nyderlandų rinktinės lyderių Memphis Depay'us šį sezoną aikštėje greičiausiai nebepasirodys.

25-erių krašto puolėjas sekmadienio rungtynėse su "Rennes" patyrė sunkią kelio traumą, dėl kurios, tikėtina, bus priverstas praleisti ir artėjančią vasarą vyksiantį Europos čempionatą.

"Labai liūdna dėl Memphio, kuris ilgam iškrito iš rikiuotės. Jis yra mūsų kapitonas ir man dėl jo labai liūdna", - kalbėjo "Lyon" sporto direktorius Juninho.

Be to, tame pačiame susitikime tokią pačią traumą patyrė ir kitas "Lyon" futbolininkas Jeffas Reine-Adelaide, kuriam sezonas taip pat yra baigtas.

M. Depay'us šį sezoną "Lyon" gretose spėjo sužaisti 18 rungtynių, per kurias pelnė 14 įvarčių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Stay strong, <a href="https://twitter.com/Memphis?ref_src=twsrc%5Etfw">@Memphis</a> and <a href="https://twitter.com/jreineadelaide?ref_src=twsrc%5Etfw">@jreineadelaide</a>. ???????? <a href="https://t.co/gWm8TUREwn">pic.twitter.com/gWm8TUREwn</a></p>&mdash; OL English ???????? (@OL_English) <a href="https://twitter.com/OL_English/status/1206326833387593731?ref_src=twsrc%5Etfw">December 15, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos