M. Depay'us sukūrė gana skandalingą muzikinį kūrinį

Su Europos grandai vėl pradėtas sieti Memphis Depay'us žiba ne tik futbolo aikštėje, bet ir socialiniuose tinkluose.

24-erių metų futbolininkas, pastaruoju metu tapęs lyderiu tiek "Lyon", tiek ir Nyderlandų rinktinėje, visai neseniai savo socialinėje paskyroje pasidalino gana skandalingu muzikiniu įrašu.

Olandas nusprendė atšvęsti "Instagram" tinkle pasiekta 5 milijonų sekėjų auditoriją. M. Depay'us tokią "ypatingą" progą nusprendė atšvęsti sukurdamas savo muzikinį įrašą, kuriame futbolininkas parodė ne pačias profesionaliausias savybes.

Vaizdo įraše M. Depay'us repuoja savo paties sukurtus dainos žodžius, o prie to dar užtraukia ir cigarą, kas futbolo visuomenėje nėra priimama itin teigiamai.

Daugelis futbolo ekspertų pastebi, kad M. Depay'ui atsiskleisti "Man Utd" klube ir trukdė jo gyvenimas už futbolo aikštelės ribų.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">I bet this freestyle’s going viral! <br><br>Thank you to my supporters for helping me hit 5 million followers on Instagram!  <a href="https://t.co/ziEubPNXAU">pic.twitter.com/ziEubPNXAU</a></p>&mdash; Memphis (@Memphis) <a href="https://twitter.com/Memphis/status/1066739837393412096?ref_src=twsrc%5Etfw">November 25, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 5 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos