M. Greenwoodas atsidarė įvarčių sąskaitą Ispanijoje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Masono Greenwoodo atstovaujama „Getafe“ išsiskyrė taikiai rezultatu 2:2 su „Celta Vigo“ ekipa.

Pirmasis įvartis krito tik prasidėjus rungtynėms, kai 2-ąją minutę pasižymėjo „Getafe“ žaidėjas Borja Mayoralis.

14-ąją minutę „Celta Vigo“ žvaigždė Iago Aspas nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

Jonathanas Bamba 24-ąją minutę išlygino rungtynių rezultatą.

„Getafe“ anksti liko mažumoje, kai 30-ąją minutę Domingosas Duarte prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

33-ąją minutę M. Greenwoodas puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį. Anglui šis įvartis yra be galo svarbus, nes paskutinį kartą jis pasižymėjo dar 2021 metais.

43-ąją minutę Jorgenas Strandas Larsenas pelnytas įvartis išlygino rungtynių rezultatą, o  daugiau komandoms pasižymėti nepavyko.