M.Materazzi iš rikiuotės iškrito keliems mėnesiams © Eurofootball.lt
Italijos nacionalinės rinktinės ir „Serie A“ lygos čempionų Milano „%c00037“ klubo vidurio gynėjas %p01361 vakar Italijos rinktinės 3-1 pralaimėtose draugiškose rungtynėse su Vengrija patyrė traumą ir gali nežaisti keletą mėnesių.

Patyręs 34-erių metų futbolininkas trečiadienio draugiškose rungtynėse su Vengrijos ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pakeistas, ir persirengimo kambaryje skundėsi kenčiamu skausmu. Šiandien Pavijoje jam buvo atlikti tyrimai, ir gydytojai atrado, kad jis susižeidė šlaunies kraujagyslę.

„Tikslesnės diagnozės bus pateiktos po artimiausių kelių valandų, - teigė Italijos rinktinės komandos gydytojas Andrea Ferretti. – Vis dėlto jam prireiks kelių savaičių, kad atsigautų. Viliuosi, kad jis grįš į rikiuotę prieš Kalėdas“.

Dėl šios traumos M.Materazzi gali praleisti likusias Italijos rungtynes 2008 metų Europos čempionato B grupės atrankos cikle, įskaitant ir svarbiausius mačus, įvyksiančius rugsėjo mėnesį, kai italai susikaus su Prancūzijos ir Ukrainos komandomis.

Taip pat jis gali nepadėti ir „Inter“ klubui jau šį savaitgalį prasidėsiančiame naujajame „Serie A“ lygos čempionate, bei praleisti UEFA Čempionų Lygos grupės varžybas, kurios prasidės rugsėjo 18-19 dienomis, ir baigsis gruodžio 11-12 dienomis.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė