M.Materazzi pripažino įžeidęs Z.Zidano seserį © Eurofootball.lt
Skandalingasis Italijos rinktinės futbolininkas %p01361 galiausiai pripažino, kaip pasaulio čempionate finale išprovokavo Zinedine'ą Zidane'ą (%p00200) - patyręs 33 metų gynėjas įžaidė prancūzo seserį.

Metais vyresnis Z.Zidane'as šokiravo pasaulį paskutinėse karjeros rungtynėse, pratęsimui artėjant į pabaigą, smūgiu galva pasiųsdamas į nokdauną galingo stoto M.Materazzi. Vėliau vienas geriausių visų laikų saugų už savo poelgį atsiprašė ir teisinosi taip pasielgęs dėl įžeidimų šeimos atžvilgiu, tačiau jų nesukonkretino.

"Gazzetta dello Sport" dienraščiui, praėjus beveik dviem mėnesiams, italas sakė, jog Z.Zidanas arogantiškai pasiūlė savo marškinėlius, kuriuos gynėjas įkyriai tempė rankomis, atiduoti po rungtynių.

"Labiau norėčiau tavo sesers",- tikino teigęs M.Materrazi. - Atsakiau provokacija tam, kad apsiginčiau.

"Taip, truputį tempiau jo marškinėlius, tačiau argi prancūzo pasiūlymas atiduoti juos po mačo taip pat nebuvo provokacija?

"Sutinku, kad taip sakyti yra tikrai negražu. Tačiau aikštėje daugybė žaidėjų kalba dar šiurkštesnius dalykus. O juk aš tuomet net nežinojau, kad jis turi seserį...",- gynėsi italas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė